ورود به چت روم
چت روم جوانان و نوجوانان ویژه دهه 70 و 80
ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

نتایج جستجو برای عبارت :

افزایش ارزش سهام عدالت

حدود 35 میلیون نفر از ایرانیان سهام عدالت ندارند و 50 میلیون نفر دیگر تا کنون 4 دوره سود این سهام را دریافت کرده اند. دولت اعلام کرده که در سال 98 ثبت نام جدید برای جامانده ها انجام خواهد شد. اطلاعات ثبت نام سهام عدالت و واریز سود سهام عدالت را از این خبر راهبرد معاصر بخوانید.
همه چیز درباره سهام عدالت در راهبرد معاصر
افزایش ارزش سهام عدالت به 4.8 میلیون تومان
رییس کل سازمان خصوصی سازی گفت: ارزش سهام عدالت افرادی که یک میلیون تومان سهم داشته اند به ۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان رسیده است.
میر علی اشرف  پوری حسینی با اشاره به آخرین وضعیت واریز سود سهام عدالت به حساب دارندگان سهام، اظهار داشت: سود سهام عدالت سال های ۹۵ و ۹۶ به تمام کسانی که شماره حساب شبای خود را ارائه کرده اند پرداخت شده، اما عده ای شماره حساب شبای خود را ارائه نکرده اند.
ادامه مطلب
به گزارش  گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از سازمان خصوصی سازی؛ مرحله پایانی پرداخت سود سهام عدالت عملکرد سال مالی ۹۶ شرکت‌های سرمایه پذیر سهام عدالت مربوط به آخرین گروه مشمولان شامل کارکنان و شاغلان دستگاه‌های اجرایی و خانواده‌های آنها و همچنین بازنشستگان صندوق‌های بازنشستگی، کشوری، لشکری و تأمین اجتماعی از امروز آغاز می‌شود.
بر این اساس در این مرحله ۱۱ میلیون نفر از مشمولان سود سهام عدالت خود را که در مجموع حدود ارز
قول و وعده های امروز برا من مشکوکه، شما که سود سهام عدالت رو میخواستی قبل عید بدی ندادی، مناطق سیل زده رو میخوای با این روبراه کنی؟ من که راضی نیستم، حالا بگو که من ضدانقلاب هستم ولی بدون که من خود انقلاب هستم، من یکی از مستضعفین پابرهنه در راه امام روح الله هستم، البته بودم و خواهم بود، تو کی هستی؟! این بارندگی ها و سیل فعلا قصد تمام شدن نداره، کامپیوتر من هم زیر آب رفت و قص الی هذا، البته واس خودم چیزی نمیخوام، کارت بسیج ندارم، کارمند جایی ه
به گزارش همشهری، بخت و مجلس برسر شیوه آزادسازی سهام قسط اختلاف رویت دارند. نصیب و قسمت می خواهد دارایی های موجود درسهام عدالت را به شکل یک صندوق تنخواه گذاری آزاد کند ولی مشکل اینجاست که مدیریت این صندوق تنخواه گذاری پیاده شدن اساس لایحه ای که به مجلس ارسال شده بر عهده یک هیات امنا است که اعضای آن را اغلب مدیران دولتی تشکیل می دهند. بوسیله همین برهان حلقه با این شیوه آزاد سازی ضدیت است و معتقد است این دولتی بودن هیات امنای مجری سهام عدالت با
عرضه اولیه"زفکا"
چهارشنبه 24 بهمن، 20 درصد از سهام شرکت کشت و دامداری فکا معادل 60 میلیون سهم در بازار دوم معاملات فرابورس عرضه اولیه می شود.
در این واگذاری که از سوی کارگزاری صبا تامین انجام می شود ، محدوده قیمت
هر سهم بین 820 تا 830 تومان بوده و هر فرد حقیقی و حقوقی قادر به
خرید حداکثر 600 سهم خواهد بود.
آزادسازی سهام عدالت
وزیر اقتصاد: تلاش داریم پیش از سال نو سهام
عدالتی که در اختیار مردم قرار دارد را آزاد کنیم تا در صورت تمایل بتوانند
آن را بفر
«عدالت» مفهومی است که بشر از آغاز تمدن خود می شناخته و برای استقرار آن کوشیده است. عدالت، به معنای خاص کلمه، برابر داشتن اشخاص و اشیاء است. هدف عدالت همیشه تامین تساوی ریاضی نیست. مهم این است که بین سود و زیان و تکالیف و حقوق اشخاص، تناسب و اعتدال رعایت شود. پس، در تعریف عدالت می توان گفت:«فضیلتی است که به موجب آن باید به هر کس آنچه را که حق اوست داد.» حقوق و عدالت دو همزاد تاریخی هستند. در نظر برخی از نویسندگان، حقوق هنر دادگستری و پندار نیک است
⭕️ جناب رئیسی! فلسفه وجود شما اجرای عدالت است ولاغیر!
20 اسفند 1397: حجت الاسلام رئیسی در مراسم تکریم و معارفه روسای قدیم و جدید قوه قضاییه:
همه اقدامات فرع بر امنیت است؛ اجرای عدالت و پیشرفت فرع بر امنیت است؛ لذا مسئله امنیت مسئله‌ای نیست که بشود نسبت به آن کوچکترین اغماضی کرد.
از صحبتهای رئیس جدید قوه قضائیه ممنونیم اما باید دید در مرحله عمل چه میشود؛ کوتاه سخن اینکه به صحبتهایمان دقت کنیم که هرچند تعارضی کوتاه با محورهای اصلی حاکمیت نداشته
⭕️تامین مالی میانه یا بینابینmezzanine financing
این تامین مالی نه از محل بدهی است نه از محل سهامداران بلکه نوعی وام است که قابلیت تبدیل به سهام را در آینده دارد. برخی از استارتاپ ها قبل از اینکه وارد بورس شوند نیاز به توسعه دارند این تامین مالی از طریق صدور اوراق قابل تبدیل به سهام یا سهام ممتاز صورت می پذیرد و افرادی که در این مرحله سرمایه گذاری می کنند ریسک کمتری را تحمل نموده و قاعدتا سود کمتری نسبت به سرمایه گذاران ریسکی کسب خواهند کرد.
به عملی
عدالت آموزشی یعنی همه‌ی امکانات تهران جمع نباشه! یعنی خوبان از اساتید و پژوهشکده و غیره تهران نباشه! یعنی استادت برای اینکه چند ماه دیگه باید برگردی به شهرت و دور باشی از مرکز بازم بهت پیشنهاد پژوهشی بده! عدالت آموزشی یعنی قبلش اینقدر عدالت برقرار باشه که سطح اقتصاد و معیشت اینقدری باشه که بتوان به فکر آموزش بود! عدالت آموزشی یعنی در ۱۲-۱۷ سال درس خواندن مهارت یادگرفته باشی که بعد این همه سال حداقل درآمدی برای شرکت در کلاس و خرید کتاب داشته
پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، با تداوم تنش‌های تجاری، حال‌وهوای سرمایه‌گذاران بدتر شد و سهام آسیایی افت کردند. منحنی سود اوراق قرضه آمریکا نیز معکوس شد که یکی از نشانه‌های مهم وقوع رکود اقتصادی در این کشور است.

متن کامل خبر: افت سهام آسیایی با تداوم ریسک‌های تجاری
سبد سهام یا پُرتفُوی Portefeuille یک واژه فرانسوی به معنای کیف پول یا خزانه پول است که ترکیبی مناسب از سهام یا سایر دارایی‌ها است، که یک سرمایه‌گذار آن‌ها را خریداری کرده‌است. هدف از تشکیل پرتفوی، تقسیم کردن ریسک سرمایه‌گذاری بین چند سهم است؛ بدین ترتیب، سود یک سهم می‌تواند ضرر سهام دیگر را جبران کند.
ادامه مطلب
...در کوچه ای که نام جدیدش عدالت است نام فروشگاه بزرگش صداقت است اجناس آن به قیمت روز است و از قضا جنسی که هیچ وقت ندارد، خجالت است از این فروشگاه کلاهی خریده امروی سرم کلاه گشادم چه راحت استبر سردرش نوشته: تمام فروشگاه مال شما، نه مال من بی بضاعت استالبته گفته اند رییس عزیز آناز مجریان طرح سهام عدالت است بیگانه با سواد و کتاب است و گفته است: در زندگی مطالعه دل غنیمت است! حتی کتاب هدیه نگیرد چرا که اوطبعی کریم دارد و اهل مناعت است سگ نه، شغال بود
رکوردشکنی جدید بورس / شاخص کل از مرز ۲۶۱ هزار واحد گذشتدر معاملات امروز، شاخص بورس با بیش از ۴۲۰۰ واحد رشد وارد کانال ۲۶۱ هزار واحدی شد و رکوردی تازه برجا گذاشت.
 به نقل از بازار سرمایه، شاخص بورس تهران امروز (چهارشنبه ۲۳ مرداد) با ۴۲۹۴ واحد رشد به رقم ۲۶۱ هزار و ۳۹۱ واحد رسید. شاخص کل با معیار هم‌وزن، هزار و ۱۰۷ واحد تقویت شده و به رقم ۶۸ هزار و ۲۷۲ واحد رسید.
امروز معامله‌گران بورس اوراق بهادار تهران بیش از ۳.۳ میلیارد سهام، حق تقدم و اوراق م
وساخت
سرمایه گذاری ساختمان ایران درخصوص فروش سهام شرکت نوسازی ساختمان تهران دست
به شفاف سازی زد.مدیر عامل "وساخت" اعلام کرد: بانک توسعه
صادرات اقدام به فروش ۲۳ میلیون و ۳۹۴ هزار و ۸۷۵ سهم از سهام نوسازی و
ساختمان تهران متعلق به این شرکت کرد.با توجه به اطلاعات موجود، سود حاصل از فروش سهام های فروش رفته حدوداً به
مبلغ ۲.۶ میلیارد تومان است، بنابراین تاثیر سهام فروخته شده بر روی هر
سهم این شرکت حدوداً ۲۴ ریال مثبت خواهد شد.
ادامه مطلب
سوال از اعضای گرو پیرامون عدالت پولی:
چه راهکاری پیشنهاد میشود تا ارزش پولهای اعتباری که در دست مردم است حفظ گردد و حکومت ها نتوانند برای تامین کسری بودجه , پردخت بدیهی ها , فشار بر مردم , توطئه بر ضد نظام اسلامی یا نظامهای غیر همسو و یا سایر مقاصد ارزش پول را کاهش دهند؟
این سوالی است که در صورت یافتن پاسخ مناسب , بسیاری از مشکلات و بی عدالتی ها برطرف خواهد شد.
وظیفه ما مطالعه و تفکر و تضارب آرا در اتاقهای فکری برای حل این مسئله و مانند آن از مسائ
آیا زن و مرد در بهره مندی از تمامی موهبتهای الهی ونعمت های خدا برابرند?  جواب :بله .
  . پس تفاوتها یی که ما  انسانها  قائل میشویم آیا ظلم است. جواب:بله
 . عدالت ویژگی است که خدا در نهاد هر انسانی قرارداده  ( سوره مائده آیه 8) که عمل به آن به پرهیزگاری  نزدیک وعمل نکردن به آن ظلم است و چون خدا ظالم نیست  پس  در خلقت  بشر در دو گونه  زن مرد  نیز با اعطاء توانایی های و ویژگی های برای  هر یک  تعادل  و همسنگیی  قائل شده و بدینوسیله   عدالت  را رعایت کرد
یادمه یه کانالی تو تلگرام نظرسنجی گذاشته بود تو چه چیزی شبهه داریددرصد خیلی بالایی گفته بودن در مورد عدالت خدا شبهه دارنفکر می‌کنم برای خیلی از ماها در مورد عدالت خدا سوالاتی وجود داشته باشه که معمولا هم جواب درستی بهش داده نمیشهجدی ترین جوابی که من تا حالا شنیدم اینه که درد و رنج آدم ها  به اندازه ظرفیتشونه که به نظرم خیلی قانع کننده نیست
پاورپوینت روش های قیمت گذاری سهام شرکت های بورسی
عنوان: پاورپوینت روش های قیمت گذاری سهام شرکت های بورسیدسته: حساباری - مدیریت مالی (ویژه ارائه کلاسی درس بررسی موارد خاص در حسابداری- مباحث جاری در حسابداری- مدیریت سرمایه گذاری- سمینار در مسائل مالی)فرمت: پاورپوینتتعداد اسلاید: 38 اسلاید
این فایل در زمینه "روش های قیمت گذاری سهام شرکت های بورسی "می باشد که در حجم 38 اسلاید همراه با توضیحات کامل با فرمت پاورپوینت تهیه شده است که می تواند به عنوا
آموزش های بورس بازده سهام با سود مجمع
بازده سهام 
بازده سهام از طریق افزایش قیمت اولین و شناخته‌شده‌ترین مدل کسب سود در بازار بورس است.

درباره سه مدل بازده سهام با افزایش قیمت و کسب سود در صورت افزایش قیمت صحبت کردیم.
ادامه مطلب
#خلاصه_کتاب:  تولید علم و علوم انسانی 
از دکتر #ابراهیم_فیاض
بخش سوم: مردم شناسی دینی فلسفه

عقلانیت اسلامی اجتماع محور است
 به این معنا که در کنار مال آبرو و جان را مبنا قرار می‌دهد. بنابراین هدف‌مند و اخلاق‌محور نیز هست.
چون عموم مردم را در نظر می‌گیرد عدالت مبنای اخلاق آن قرار  دارد که فطری و بر اساس آرای مشهور حسن و قبحی و عرفی است . عرف است که می‌گوید مصداق تعریف عدالت که «هر چیز را در جای خود قرار دادن است» به چه ترتیب است و چون بر مبنی ت
به نام خالق هستی
با سلام و عرض خوش آمد به اعضای محترم; اولین و بزرگترین مرکز کسب درآمد از سهامی مشارکت با نام سهام فکس از مورخه 22 تیر 1397 فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز نمود.

سهام فکس به مدیریت گروه فکس با هدف ایجاد بستری آسان و مطمئن جهت کسب
درآمد بدون نیاز به فعالیت و کلیک روزانه با سهامی کاملا محاسبه شده بر
اساس میزان درآمد پروژه های گروه فکس ایجاد شد.
از همین حالا کسب درآمدی شیرین برای تمامی اعضای خود آرزومندیم.
تیم پشتیبانی گروه فکس
 امام صادق علیه السلام:اَلنّاسُ یَسْتَغْنونَ اِذا عُدِلَ بَینَهُمْ وَتُنْزِلُ السَّماءُ رِزْقَها وَتُخْرِجُالاَْرْضُ بَرَکَتَها بِاِذْنِ اللّه ِ تَعالى؛
هنگامى که در میان مردم عدالت برقرار شود، بى نیاز مى شوند و به اذن خداوندمتعال آسمان روزىِ خود را فرو مى فرستد و زمین برکاتش را بیرون مى ریزد.
کافی ج 3 ص 568 ح 6
امام صادق علیه السلام:اَلْعَدْلُ اَحْلى مِنَ الشَّهْدِ وَاَلْیَنُ مِنَ الزُّبْدِ وَاَطیَبُ ریحا مِنَ الْمِسْکِ؛
عدالت از عسل
همان طور که در پست پایین خدمتتون عرض کردم سهام که  کسرا سرو شانه معکوس زده ، میبینید که سها کسرا الگوی سروشانه خود را فعال کرد و به تارگتی که برای سهم پیش بینی میکردیم رسید و هدف 470ی که برای سهم تارگت داده بودیم را به راحتی تاچ کرد 
اسحاق جهانگیری از کمبود اختیاراتش در دولت گله کرد و گفت :من تا این لحظه اجازه برکناری منشی خودم را نداشته‌ام، پس از من انتظار نداشته باشید که وکیل و وزیر را تغییر دهیم.
اسحاق جهانگیری در انتخابات ریاست جمهوری ۹۶ به عنوان کاندیدای پوششی روحانی وارد عمل شد و در دفاع تمام قد از او سنگ تمام گذاشت ؛به گونه ای که برخی اصلاح طلبان را به فکر تغییر نامزد اصلی خود وا داشت .
او خود را فرمانده اقتصاد مقاومتی دانست و گفت : من فرمانده اقتصاد مقاومتی هستم. ر
نارضایتی این حقیر از کارکرد عدالت در کشور به دلیل آنکه این ارزش والا باید گوهر بی‌همتا بر تارک نظام جمهوری اسلامی باشد و هنوز نیست، نباید به این معنی گرفته شود که برای استقرار عدالت کار انجام نگرفته است. واقعیّت آن است که دستاوردهای مبارزه با بی‌عدالتی در این چهار دهه، با هیچ دوره‌ی دیگر گذشته قابل مقایسه نیست.۱۳۹۷/۱۱/۲۲
شما با خرید سهام از این سایت معتبر می تونید بدون انجام هیچ فعالیتی کسب درآمد کنید 
میزان سرمایه گذاری در این سایت محدود هست یعنی در عضویت رایگان فقط 900 هزار تومان و در عضویت پولی 9 میلیون تومان 
این سایت سایت دوم کلیک فکس هست 
لینک ثبت نام 
در سال ۱۹۵۸ وقتی اصلاحیه قانون اساسی سوئیس در موضوع عدالت اجتماعی در حال بررسی بود،رییس مجلس قانون اساسی در رستورانی شاهد داستان زیر بود که مسیر بررسی را تغییر داد وامروز سوئیس بالاترین سطح عدالت اجتماعی را در دنیا برای ملت خود یدک میکشد.او میگوید؛در میز مجاور من مردی یه ساندویچ برای دوتا پسر کوچیکش گرفت؛گذاشت روی میز، به اولی گفت: "تو نصف کن!"و به دومی گفت: "و تو انتخاب کن!"مات و مبهوت نحوه ی تربیت وعدالت این مرد شدم!!یعنی اگه اولى یه وقت عمدا
▪️ ما امروز هرچه راجع به آینده بگوئیم، در حقیقت نگاه کردن و گفتن و اشاره کردن به برهه‌ای از زمان است که آن برهه متعلق به شماست؛ وجود واقعی شما در آن برهه تعیین کننده و کارگشاست. این موضوعی که نگاه به آینده دارد، مسئله‌ی شعار دهه‌ی چهارم است - که شروع شده - یعنی پیشرفت و عدالت. اعلام کرده‌ایم که این دهه، دهه‌ی پیشرفت و عدالت باشد. البته با گفتن و با اعلام کردن، نه پیشرفت حاصل می‌شود و نه عدالت؛ اما با تبیین کردن، تکرار کردن و همت‌ها و عزم‌ه
معرفی شرکت سهامی
شرکت سهامی شرکتی است که سرمایه آن به سهام تقسیم شده و مسئولیت صاحبان سهام محدود به مبلغ اسمی سهام آن ها است.شرکت سهامی شرکت بازرگانی محسوب می شود.ولو اینکه موضوع عملیات آن امور بازرگانی نباشد.در شرکت سهامی تعداد شرکا نباید از سه نفر کمتر باشد
ادامه مطلب
سهام جایزه یکی از انواع سهام است. هنگامی که شرکت سهامی، از ذخایر اندوخته فراوانی برخوردار باشد، می‌تواند بخشی از آنرا از راه انتشار سهام جایزه در وجه سهامداران کنونی خود، به سرمایه تبدیل کند. معمولاً پس از انتشار سهام جایزه، با توجه به تعداد سهام منتشرشده، قیمت سهام شرکت در بازار، کاهش پیدا می‌کند. با این حال، برای آنکه نرخ سود قابل تقسیم به ازای هر سهم تغییری نکند ، پس از چندی قیمت سهم افزایش می‌ یابد و سهام داران با توجه به افزایش تعداد
به استناد سایت مشاوره حقوقی دینا به‏ منظور رسیدگی‏ به‏ شکایات ‏، تظلمات‏ و اعتراضات‏ مردم‏ نسبت‏ به‏ مأمورین‏ یا واحدها یا آیین‏ نامه‏ های‏ دولتی‏ و احقاق‏ حقوق‏ آن ها ، دیوانی‏ به‏ نام‏ دیوان‏ عدالت‏ اداری‏ زیر نظر رئیس‏ قوه‏ قضائیه‏ تأسیس‏ می‏ گردد که حدود اختیارات‏ و نحوه‏ عمل‏ این‏ دیوان‏ را قانون‏ عادی تعیین‏ می‏ کند . در قانون دیوان عدالت اداری مصوب 1392 ساختار و تشکیلات و آیین دادرسی دیوان عدالت اداری مورد بررسی ق
خوب کنکور ارشد رو هم عقب انداختن و قرار نشد تا سهمیه ای به سیل زده ها تخصیص بدن.دلم واسشون میسوزه این حقشون نیست. کسی که سیل زدس با دو ماه تاخیر بیشتر تمرکزش رو بازسازی بعد از سیله نه درس. دو ماه زمان کافی ای برای برای دانشجو های سیل ندیده هستش تا با آرامش درس رو دنبال کنن ولی برای سیل زده نه. حتی واسش بد تر هم هستش.
من ترچیح میدادم امتحان عقب نیفته و سیل زده ها سهمیه به خصوصی داشته باشن تا عدالت برقرار بشه.
این عدالت نیست.
ریاست جمهور دو دوره که:
 یارانه
مسکن مهر
سهام عدالت
سفرهای استانی 
 سهمیه بندی بنزین
ساده زیستی
مردمی
پوپولیست
متمَرّد
و.......
واژگانی جدایی ناپذیر از احمدی نژادند!
 امروز بابلسر ( رودبست) میزبان این میهمان با ویژگی های منحصر به فرد است!

سلام و صبح همگی بخیروشادیروزانه در گروه ویژه سهام جا مانده از رشد بازار تحلیل و معرفی میشود بازدهی سهام معرفی شده ما کوتاه مدت 20 درصد و بلند مدت 500 درصد شما هم با پرداختی اندک به گروه ما بپیوندید با عضویت در گروه از نوسانات بازار در امان بمانید؛ برای عضویت با شماره 09351307055 در ارتباط باشید

صفوف خرید بازار فسازان سشمال بترانس تنوین فلوله وپاسار کمنگنز شلعاب وتوکا ثنوسا وساخت بسویچ  شدوص حپترو  غپاک فاما غدشت  داسوه حتوکا سفار لوتوس ساربیل
تاملی بر مدیریت بهینه سبد سهام فرمت فایل دانلودی: .zipفرمت فایل اصلی: docxتعداد صفحات: 69حجم فایل: 350قیمت: 20000 تومانبخشی از متن:سبد سهام،مدیریت بهینه،بازده،نمودار ریسک،ضریب بتا،سرمایه ،استراتژی،بهینه سهام ،فصلهای زندگی یک سرمایه گذار ،اندازه گیری کارآیی سبد،تاملی بر مدیریت بهینه سبد سهام. خلاصه ای از نظریه نمودار ریسک-بازده. مقدمه: طی یک صد سال اخیر تلاش های بسیاری در راستای هدایت سرمایه گذاران به نحوه سرمایه گذاری مناسب صورت گرفته و مدل ه
عدالت سازمانی
این رویکرد توصیفی بیشتر روی باورها و درک افراد از عدالت تاکید دارد و به اینکه چه چیزی واقعا عادلانه است کاری ندارد.بنابراین
زمانی که کارکنان احساس کنند رفتار ناعادلانه‌ای با آنان صورت گرفته،
رفتار شهروندی سازمانی، که منجر به اثربخشی، توانمند سازی و بقای سازمان
می‌گردد، کمتر مشاهده خواهد شد.تحقیق نشان داد که برقراری عدالت سازمانی تاثیر مستقیم در رفتار مثبت شهروندی خواهد داشت و بین عدالت سازمانی با ۴ متغیر از ۵ متغیر رفتا
#یادداشت
«عدالت» یک کلیدواژه در عرض سایر کلیدواژه‌های دیگر در علوم انسانی نیست، عدالت مفهوم ارتکازی و فطری است. حضرت علی (علیه السلام) می‌فرماید عدل یعنی گذاشتن هر چیز سر جای خودش. یا اینکه «اعطاء کل ذی‌حق حقه». این‌ها در واقع تعریف روشنی نیست. بنابراین نمی‌توانیم بگوییم «اقتصاد اسلامی و عدالت». اقتصاد اسلامی و عدالت یکی هستند و نمی‌توان آن‌ها را از هم جدا کرد. اقتصاد غرب هم یعنی عدالت. چون عدالت فطری است. حتی کسی که خودکشی می‌کند تصور م
عدالت سازمانی
این رویکرد توصیفی بیشتر روی باورها و درک افراد از عدالت تاکید دارد و به اینکه چه چیزی واقعا عادلانه است کاری ندارد.بنابراین
زمانی که کارکنان احساس کنند رفتار ناعادلانه‌ای با آنان صورت گرفته،
رفتار شهروندی سازمانی، که منجر به اثربخشی، توانمند سازی و بقای سازمان
می‌گردد، کمتر مشاهده خواهد شد.تحقیق نشان داد که برقراری عدالت سازمانی تاثیر مستقیم در رفتار مثبت شهروندی خواهد داشت و بین عدالت سازمانی با ۴ متغیر از ۵ متغیر رفتا
به استناد سایت مشاوره حقوقی دینا در پاسخ به این سوال که دیوان عدالت اداری چه نوع مرجعی است و اینکه آیا دیوان عدالت اداری یک مرجع قضایی است ، توجه به اصل 173 قانون اساسی حایز اهمیت است که بر اساس این اصل ، می توان گفت دیوان عدالت اداری نوعی مرجع قضایی است و زیر مجموعه قوه قضاییه قرار دارد که وظیفه رسیدگی به شکایات ، تظلمات و اعتراضات مردم علیه دولت را دارد . بنابراین ، به این نوع دعاوی طبق قانون دیوان عدالت اداری و با استفاده از اصول قضایی رسی
طبق قانون 20 قانون تجارت شرکت ها را از نظر سهام میتوان به دو بخش شرکت های سهامی(Corporations)  و شرکت های غیر سهامی (Non-cash companies) تقسیم کرد.در این شرکت ها سرمایه های آن ها به چندین سهام تقسیم شده و مسئولیت صاحبان سهام محدود به مبلغ اسمی سهام آنها است.
به موجب ماده ۲ لایحه ذکر شده”این شرکت ها ،شرکت بازرگانی (Trading Company) هم محسوب می شود،حتی اگر موضوع عملیات آن،بازرگانی نباشد.بنابراین،شرکت سهامی به محض تشکیل و ثبت،در زمره شرکت های تجاری قرار می گیرد.هر چند
افرادسرمایه خودرادربانکی میگذاشتندکه درنرم افزارآپ یاآسان پرداخت صندوق بادرآمدثابت داشته باشند.دلایل زیادی وجودداشت یکی ازاین دلیل ممتازبودن سهام آسان پرداخت وقیمت بالای هزارتومان سهام این نهادبود.این درحالی بودکه درکشورهای دارای امنیت سرمایه گذاری که بانک مرکزی ضامن بانک هابود.بصورت متداول درسیستم موبایلبانک افرادباخدمت صندوق سرمایه گذاری بادرآمدثابت وخریدوفروش سهام وپرداخت قبوض وانتقال وجه وغیره مواجه بودند.
ازنظراقتصاددانان
تحلیل سهام های وب 
سیگنال خرید در اندیکاتور استوکاستیک محدوده حمایت قوی 500، سقف فعلی های وب 600، توی این قیمت های وب جذاب هست و میتونه به راحتی رشد کنه ، کف 500 حمات معتبر و قوی رو داره و سهم بهش واکنش نشون داده درصورت شکست کف حمایتی 500 سهم تا قیمت تقریبی 450 ریزش خواهد کرد هر چند دور از انتظار هست که حمایت 500 از بین برود و شکسته شود
97/07/19
- بزرگترین مانع در حرکت
کمالی انسان، ظلم، تبعیض و بی عدالتی است.

-
بالاتربن حرکت اصلاحی در یک جامعه، مقابله با ظلم و برقراری عدالت است.

-
بالاترین کار فرهنگی در یک جامعه پافشاری بر عدالت است.

- شیطان
نسبت به توحید و عدالت بسیار حساس است چرا که این دو ، نشانه های جامعه مهدوی اند
و شیطان هم در جامعه مهدوی جایی ندارد.

- عدالت،
مظهر و نمود اجتماعیِ توحید است لذا تمرکز شیطان بر گسترش تبعیض، ظلم و بی عدالتی
است چرا که تحقق عدالت، راه را بر شیطان می بن
دأب سیاست‌های مسلّطِ عالم این بوده و هست که  جنبش‌های عدالت‌خواهانه‌ی مردم نقاط مختلف دنیا را در هاضمه‌ی سیاسی و فرهنگی خود بریزند و در واقع هویّت آن جنبش‌ها و حرکت‌های مردمی و عدالت‌خواهانه را از بین ببرند؛ این کار در ایران هم اتّفاق افتاده بود. جنبش مشروطه و نهضت ملّی شدن صنعت نفت به دیکتاتوری رضاخانی منتهی شد که از استبدادهای قاجار، بدتر و شقاوت‌آمیزتر و قساوت‌آمیزتر بود. این رسمِ جاری دنیا با نهضت‌های عدالت‌طلبانه‌ی ملّت‌های
صدق و عدل از خصوصیات دعوت الهی
دعوت اسلام را باید با صراحت، با شجاعت، با صداقت، همراه با رکن اصلی دعوت اسلام - یعنی عدالت - در دنیا منتشر کرد. فرمود: «و تمّت کلمة ربّک صدقا و عدلا»؛(۱) این دو تا، خصوصیات دعوت الهی است؛ خصوصیات کلمه‌ی ربوبی است: «صدق و عدل»؛ «صداقت و عدالت». مسلمانها این را باید در دنیا از خودشان نشان دهند. این، دلها را متوجه خواهد کرد؛ پیام اسلام را به دلها خواهد رساند. البته دشمنی‌ها هم وجود دارد و ادامه پیدا خواهد کرد. باید در
⭕️ عدالت گسترى حکومت ولی عصر
براساس روایات فراوانى از شیعه و سنی، اجرای عدالت از مهمترین اهداف قیام حضرت مهدى است. این فضا در روایات چنان جذاب و فراموش ناشدنى ترسیم شده است، که انسان را به فکر وا می‌دارد که اصلا جهان براى رسیدن به این نقطه باقى مانده است.
فراوانى این حدیثها در منابع اهل سنت، به اندازه اى است که نمی‌توان همه منابعی را که به این موضوع اشاره کرده اند، در اینجا ذکر کرد؛ برای همین به ذکر چند مورد بسنده می‌کنیم:
➖ صنعانى، المصن
سلام
تو این مطلب میخوام به صورت خیلی خیلی خلاصه و خیلی سریع در مورد یه قسمت کوچکی از بورس توضیح بدم؛
راستش یه کمی وقت آزادم کمه، ولی خودم خیلی دوست داشتم بهتون یاد بدم تا شما هم بهره ببرید ان شاء الله، لطفا خوب دقت کنید مفیده براتون، (البته عرضه اولیه سهام هجرت که فرداست هم بستر مناسبی شد برای ارائه این مطلب)

ببیند بازار سرمایه (بورس) یه محلی هست واسه خرید و فروش سهام شرکت ها (البته کارهای دیگه ای هم میشه توش انجام داد که الان در موردش نمیخوای
چی میشه که وقتی توی جیب یه لباس قدیمی یه اسکناس پنج هزار تومنی پیدا میکنم خیلی خوشحال میشم، درحالیکه نهایتا میتونم باهاش یه بسته پفک بخرم؟ جواب من اینه: انتظار.
انتظارات ما تاثیر خیلی زیادی داره روی نحوه واکنشمون به اتفاقات و شدت این واکنش ها. دارم به انتظاراتم فکر میکنم. به پایه و اساسشون. و بیشتر از همه به انتظار عدالتی که از دنیا دارم. از خودم میپرسم چی باعث شده فکر کنم عدالت چیزی بیشتر از یه مفهوم انتزاعیه که آدم محض دلخوشی خودش ساخته؟ جوا
برای جلوگیری از آشفتگی در بازار محدودیت نوسان قیمت اوراق بهادار وجود دارد. در حال حاضر، محدودیت نوسان قیمت در بورس اوراق بهادار تهران بر سهام مثبت ۴ درصد و منفی ۴ درصد است و بر حق تقدم سهام مثبت ۸ و منفی ۸ درصد است.
ادامه مطلب
روند تشکیل و ثبت شرکت سهامی خاص 
1- در شرکت های سهامی خاص، تشکیل مجمع عمومی موسس الزامی نیست و ارائه مدارک ذیل به مرجع ثبت شرکت ها کافی است. ( م 82 ل. ا. ق. ت )
2- جلب نظر کارشناس رسمی دادگستری برای تقویم آورده های غیرنقدی ضروری است و نمی توان آورده های غیرنقد را به مبلغی بیش از ارزیابی کارشناس قبول کرد. ( م 82 ل. ا. ق. ت )
3- موسسین شرکت که همان سرمایه گذاران شرکت باشند، مدارک ذیل را به مرجع مربوطه تسلیم می کنند : (م 20 ل. ا. ق. ت )
- اظهارنامه ثبت که به امضای هم
بورس یه بازار سازمان دهی شده ی سهامه که در آن خرید و فروش اوراق بهادار، کالا و سهام انجام میشه. واژه بورس از یه شخص هلندی به نام van der burse اومده که در منزلش افراد برای خرید و فروش معامله میکردند. 
ما در ایران یه سازمان بورس اوراق بهادار داریم که دولتیه. چند تا کشور هستن که بورس دارن و نام گذاری بورسشون از نام پایتختشونه. از جمله بورس لندن،امارات،وال استریت، نیویورک و ایران. معروف ترین بورس،بورس نیویورک و توکیوست و بورس ایران تقریبا کپی برداری ا
نکته شماره ۱
-------------------------------------------------------------
ارزش فعلی خالص یا NPV چیست ؟
جو نایت می‌گوید: «ارزش فعلی خالص یعنی ارزش فعلی جریان‌های نقدی با نرخ بازدهی موردنظر در پروژه‌ی شما، در مقایسه با سرمایه‌گذاری اولیه.» در عمل، ارزش فعلی خالص روشی برای محاسبه‌ی نرخ بازگشت سرمایه یا ROI مربوط به یک پروژه یا سرمایه‌گذاری است. با درنظرگرفتنِ تمام پولی که انتظار دارید از آن سرمایه‌گذاری به دست بیاورید و بیان آن بازگشت سرمایه براساس ارزش پول امروز، می
قسط و عدالت اجتماعی، جوهره اصلی وعده الهی در ظهور و قیام موعود مصلح است. از این‌جهت تحقق این وعده الهی نیز از این مسیر می‌گذرد. با بررسی مجموع آیات و روایات، مشخص می‌گردد که ریشه غیبت او، عدم آمادگی ما برای ظهور است. عدالت در قیام امام مهدی (‌عج)، دارای گستره‌ای به ابعاد همه ساحات وجود انسان، اعم از اقتصاد، سیاست، فرهنگ و امنیت و ژرفایی ورای امور سطحی و ظاهری دارد.

ادامه مطلب
به استناد سایت مشاوره حقوقی دینا در خصوص نحوه تجدید نظر خواهی در دیوان عدالت اداری ، کلیه آرایی که شعب بدوی دیوان عدالت اداری صادر کرده است قابلیت تجدید نظر خواهی را خواهد داشت . تقاضای تجدید نظر خواهی در دیوان عدالت اداری با تقدیم دادخواست به دفتر شعبه صادر کننده رای در مرحله بدوی یا دفاتر اداری دیوان و یا دبیرخانه دیوان انجام می شود . دادخواست تجدید نظر خواهی در دیوان عدالت اداری باید بر روی برگه های مخصوص تجدید نظر خواهی نوشته شود و مهلت
به استناد سایت مشاوره حقوقی دینا بر اساس  ماده 65 قانون دیوان عدالت اداری مهلت تجدید نظر خواهی در دیوان عدالت اداری برای اشخاص مقیم ایران بیست روز از تاریخ ابلاغ رای است و موعد تجدید نظر برای اشخاص مقیم خارج از ایران دو ماه از تاریخ ابلاغ خواهد بود . به این معنا که زمانی که رای مرحله بدوی دیوان عدالت اداری ابلاغ گردید ، ظرف مهلت بیست روز کاری شخص مقیم ایران می تواند تقاضای تجدید نظر خواهی نماید و در صورتی که مقیم خارج از کشور باشد می تواند در
مجری سوی عدالت هست دستگاه قضا/حامی خوب ولایت هست دستگاه قضا/یادمان بربهشتی جلوه در انقلاب/منتشر گنج رضایت هست دستگاه قضا/فتنه وجرم وجنایت را زند درهرکجا/مظهر روح شجاعت هست دستگاه قضا/بربهشتی وشهیدان کن سلامی با ادب/زمزم عشق وبصیرت هست دستگاه قضا/شدرئیس قوه آن یک فقیهی باولا/آشنای باسیاست هست دستگاه قضا/قاضیانی ناب دارد مقتدر اهل عمل/باوفا وبا درایت هست دستگاه قضا/مجری فرمان رهبر تاظهور مهدوی/رادمردبا صلابت هست دستگاه قضا/
عدالت خواهی (۲)
عدالت در حوزه های مختلف ابعادی همچون عدالت اقتصادی، عدالت سیاسی، عدالت فرهنگی و اجتماعی و امنیتی و ... دارد. این ابعاد بر هم تاثیرگذارند و اجرای آنها، الزامات خود را می طلبد. به نظر می رسد که امنیت، پیش شرط لازم برای اجرای عدالت می باشد و سیستم و نظام بدون امنیت قابلیت اجرای عدالت را ندارد.
برای عملیاتی شدن عدالت لازم است بسترهای اولیه شکل گیرد. تشکیل یک نظام یکپارچه و تصویب قوانین نشات گرفته از دستورات اسلامی و اجرای این قوانی
با استناد به اعلام سازمان خصوصی سازی و قانون اجرای سیاست‌های کلی اصل 44 قانون اساسی و مصوبه هیئت واگذاری؛ سهام متعلقه به دولت در بنگاه‌های زیر عرضه و واگذار می‌گردد؛  

ردیف
نام شرکت
روش واگذاری
درصد سهام قابل عرضه
ارزش پایه کل (ریال)
نحوه پرداخت ثمن معامله

1
پالایش نفت اصفهان
بورس
20
48.091.999.470.988
نقد

2
پالایش نفت بندرعباس
بورس
20
47.432.342.814.000
نقد

3
پالایش نفت تهران
بورس
20
40.847.991.490.000
نقد

4
پالایش نفت تبریز
بورس
20
20.879.927.773.600
نقد

تاریخ عرصه طبق اطلا
گفتمان عدالت، درون مایه انقلاب اسلامی است. انقلاب اسلامی، انقلابی
عدالتخواهانه و قیام در برابر ظلم بود و بقای آن نیز منوط به حفظ همین شرط اساسی
است. این ویژگی باعث می شود هر نوع کژی و انحراف از اصول عدالت، اقدامی بر ضد
اراده مردم تلقی شده و به عنوان یک ناهنجاری از سوی هر کس که سر بزند، نکوهیده و
مذموم انگاشته شود.
برخلاف مباحث شبهه ناک و غلطی که پیرامون رجحان نظام بر عدالت! مطرح
می شود، حاکمیت اسلامی منهای عدالت، اسلامی نبوده و ماهیت خود را از
 بازار امروز پر عرضه بود و احتمال افزایش عرضه ها  برای فردا وجود دارد میتونید در سهامی که بسود و هدف مورد نظر رسیدید خروج کنید و با سهم جدید و رشد نکرده جابجا کنید
جهت جابجایی سهام رشد_نکرده ما در گروه vip در خدمیتمبرای عضویت روی لینک سیگنال خرید بنیادی کم ریسک و شارپ کلیک کنید و یا با شمراه 09193398873 در ارتباط باشید
سهام (بورس)
سهام (بورس)
مقدمه: رونق اقتصادی و افزایش سطح درآمد ملی در چند سال اخیر از طرفی باعث بالارفتن سطح مصرف و در نتیجه رونق واحدهای تولیدی و اقتصادی و از طرف دیگر، موجب فزونی میزان پس انداز خانواده ها و رونق سرمایه گذاری شده است. تعادل نسبی بازار و مهار تورم، باعث شده که سرمایه ها از حوزه دارایی های مشهود مانند طلا و اتومبیل به سمت دارایی های مالی نظیر سپرده گذاری در بانک ها و خرید اوراق بهادار و سهام سرازیر شود. بدین ترتیب سرمایه گذاری د
دین ماباخلقت صاحب زمان کامل شده/گنج زیبای عدالت بهراوحاصل شده/این جهان درانتظارش ناگهانی میرسد/باظهوراو سعادت بربشرنائل شده/حضرت مهدی همیشه مرهم دل میشود/کشتی دین باولایت راهی ساحل شده/ازنبی تاآل پاکش مژده مهدی دهند/لطف حق ازحضرت اوشیعه راشامل شده/پادشاه آفرینش آن امام آخرین/درتجلی حقیقت عشق اودردل شده/باظهوردلنشینش عقل راپر میکند/دشمنی ونقشه هاشان درجهان باطل شده/
عرضه اولیه زشریفسه شنبه 31 اردیبهشت 10 درصد از سهام کشت و صنعت شریف آباد شامل 52 میلیون
سهم در محدوده قیمتی 410 تا 420 تومانی هر سهم در بازار دوم معاملات
فرابورس عرضه اولیه می شود.در این عرضه سهمیه هر کد حقیقی و حقوقی 250 سهم تعیین شده و سرمایه گذاری
کشاورزی کوثر از طریق کارگزاری بانک دی اقدام به واگذاری خواهد کرد.متعهد
خرید نیز شرکت مرغک و سقف تعهد خرید مجموعا 50 درصد سهام قابل عرضه است.
ادامه مطلب
بازار منفی و پر عرضه شد و فرصت خرید برخی سهام #جا_مانده از رشد را فراهم کردما روزانه و هفتگی سهام را از رشد بازار جامانده است را در گروه vip  با پرداخت هزینه ای اندک تحلیل و معرفی میکنیم
برای امروز یک سهم  کم ریسک و پرسود را با #بازدهی 150 درصدی معرفی میکنیم که در #منفی خریدار باشید
برای #عضویت و پرداخت به ایدی Frezayat@ و یا شماره 09351307055 پیام ارسال کنید
فایل صوتی 
سلسله سخنرانی دکتر پرویز امینی
موضوع| نقد عدالت خواهانه و جامعه شناسی ایران
نشست «جامعه شناسی و عدالت اجتماعی»
انجمن علمی علوم اجتماعی اسلامی دانشگاه تهران
⏰ 23 اردیبهشت 97
@fekrat_net
فکرت؛ گامی به سوی خودآگاهی
آیا در ایران امکان نقد عدالت خواهانه وجود دارد؟! تحت چه شرایطی، علوم اجتماعی می‌تواند واجد نقد عدالت‌خواهانه شود؟» 
دکتر امینی که با موضوع« نقد عدالت خواهانه از موضع علوم اجتماعی» سخن می‌گفت برای امکان نقد عدالت‌خواهان
آیا شما نیز از جمله کسانی هستید که مایل به شروع فعالیت اقتصادی از طریق ثبت و تاسیس شرکت در قزوین می باشند ؟ تا چه حد با شرایط و قوانین ثبت شرکت و مزایای آن آشنایی دارید ؟چنانچه می خواهید در خصوص تاسیس شرکت در قزوین بیشتر بدانید از شما دعوت می شود تا مقاله پیش رو را مورد مطالعه قرار دهید. ما شما را با اطلاعات مورد نیاز آشنا می نماییم.چه نوع شرکتی را می خواهید راه اندازی کنید ؟یک تصمیم مهم که باید قبل از اقدام به تاسیس شرکت بگیرید این است که ساختا
سهام (بورس)
سهام (بورس)
مقدمه: رونق اقتصادی و افزایش سطح درآمد ملی در چند سال اخیر از طرفی باعث بالارفتن سطح مصرف و در نتیجه رونق واحدهای تولیدی و اقتصادی و از طرف دیگر، موجب فزونی میزان پس انداز خانواده ها و رونق سرمایه گذاری شده است. تعادل نسبی بازار و مهار تورم، باعث شده که سرمایه ها از حوزه دارایی های مشهود مانند طلا و اتومبیل به سمت دارایی های مالی نظیر سپرده گذاری در بانک ها و خرید اوراق بهادار و سهام سرازیر شود. بدین ترتیب سرمایه گذاری د
شرکت سهامی عام
ثبت شرکت در کرج
ثبت شرکت سهامی عام
شرکت سهامی عام (Public company) یکی از انواع شرکت‌ های سهامی است که قسمتی از سرمایهٔ آن از طریق فروش سهام به غیرمؤسسان (مردم) تأمین شود.سهام شرکت سهامی عام در بورس اوراق بهادار داد و ستد می‌شود.
سازمان‌های بورس در برخی کشورها معمولاً شرکت‌هایی را می‌پذیرند که دارای
سرمایه و اعتبار بسیار قوی باشند. مؤسسان این گونه شرکت‌ها قسمتی از سرمایه
شرکت را از طریق فروش سهام به عموم مردم تأمین می‌کند. در این
ویزای بیزنس کانادا : کانادا کشوری توسعه یافته در آمریکای شمالی است که هرساله مهاجران زیادی به آن جا مهاجرت می کنند .هم چنین کشور کانادا با داشتن بالاترین سطح زندگی و رفاه اجتماعی ، دسترسی خوب به بازار های جهانی ، ارتباط با ایالات متحده آمریکا ،داشتن اقتصادی قوی و ثبات مالی قوی تر و دریافت کم مالیات از شرکتها این کشور را به عنوان یکی ازمقصد های اصلی سرمایه گذاری و راه اندازی کسب و کار  تبدیل کرده است.
البته ذکر چند نکته در این رابطه ضروری بنظر
عدالت را به این معنا گرفته اند که هر چیزی سر جای خودش قرار داشته
باشد و از این منظر، نظام اسلامی، نظام عدل است چه اینکه قرار است برخلاف نظام های
مبتنی بر ظلم و بی عدالتی، حاکمیت حق را به منصه ظهور برساند.
تاروپود جمهوری اسلامی با عدالت سرشته شده و از این روست که همواره
انتظار می رود همانطور که بنای نظام بر عدالت بوده، روند آن نیز مبتنی بر عدالت
باشد.
عدالت شئون مختلفی دارد و علاوه بر عدالت قضایی، عدالت اجتماعی نیز
مهمترین جلوه یک نظام حق طلب م
چند روز پیش دوستی که کارمند قراردادی وزارت نفت است از شرایط بد کاری و اختلاف فاحش و ناعادلانه  بین حقوق کارکنان قراردادی و رسمی شکایت می کرد. با او همدلی کردم و گفتم حقیقتا این اختلاف ناعادلانه است اما کسانی که سیاست گذاری می کنند اول منافع خود را در نظر می­گیرند. و بعد گفتم نه تنها این بی عدالتی غیر موجه است که اساسا همین اختلاف پرداخت بین وزارت نفت و مابقی سازمان ها نیز غیر موجه است. انتظار داشتم دوست عدالتخواه من نیز با من همدلی کند اما از
بِسمِ ربِّ الصاحِبَ الزَمان(عج)

رفتند درب خانه اش و گفتند باید علی(ع) حکومت را بعداز 25 سال به دست بگیرد...
علی(ع) قبول نمیکرد...(چرا؟ ) مگر حکومت حقِ ولیِ خدا نیست؟ چرا قبول نمیکردند حضرت(ع)؟
مگر مردم در زمان امام علی(ع) از ظلم حاکمان خسته نشده بودند که گفتند علی(ع) بیا و حاکم شو ما خسته شده ایم...

...
خلاصه بگویم : علی(ع) میدانست که مردم از ظلم خسته شده بودند و ظلم را درک کرده بودند با پوست و گوشت و خون شان اما...
اما
مردم تحمل اجرای عدالت و برپایی هم
اعتبار مالیاتی در ارزش افزوده ، مالیات و عوارض پرداختی توسط خریدار در زمان خرید کالا یا دریافت خدمات است که از مالیات ارزش افزوده فروش ( شخص خریدار ) قابل کسر می باشد . شروط پذیرش ارزش افزوده های پرداختی توسط سازمان امور مالیاتی به شرح زیر است:۱ . فروشنده در سامانه مالیات بر ارزش افزوده ثبت نام کرده باشد.۲ . صورتحساب خرید مطابق نمونه مورد تایید سازمان امور مالیاتی باشد.۳ . فاکتور خرید متعلق به مودی مالیاتی باشد.۴ . مشخصات خریدار و فروشنده و قیم
امیرالمؤمنین علی(علیه السلام):هیچ کاری تورا ازکاربرای آخرت باز نداردکه وقت تنگ است.
امیرالمؤمنین علی(علیه السلام):از زمین خوردن کسی شادمشوکه نمیدانی گردش روزگاربرای توچه در آستین دارد.
امیرالمؤمنین علی(علیه السلام):عدالت بهترازشجاعت است زیرااگرمردم همگی عدالت رادرباره یکدیگر به کارگیرند, ازشجاعت بی نیاز میشوند.
پیامبر(صلی الله علیه وآله):هیچ یک ازشمانبایداحدی ازبندگان خدارا خوار وبی مقداربشمرد, زیرا نمیداند که کدامیک ازآنها دوست خ
ارزش افزوده اقتصادی در هزینه گذاری هدف
ترجمه مقاله انگلیسیElectronics: A case study of economic value added in target costing
مطالعه ای موردی بر:ارزش افزوده اقتصادی در هزینه گذاری هدف              *بیست و سومین پژوهش بین المللی حسابداری مدیریت، 2012 میلادی*تعداد صفحات انگلیسی:17 صفحه با فرمت pdfتعداد صفحات فارسی :45  صفحه با فرمت ورددانلود متن انگلیسیچکیده:با توجه  اینکه مسئله ی  هزینه یابی هدف و حسابداری مدیریت استراتژیک (SMA)[1]  در سطح قابل ملاحظه ای مورد توجه حسابداران
به گزارش واحد سنجش و راه حل‎های رفتاری در بازار (آبسیم) بورس نیوز، چند روز پیش معاون نظارت بر ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار خبر از ممنوعیت مالکیت سهام شرکت اصلی توسط شرکت‎های فرعی داد.
به این ترتیب، شرکت‎ها نمی‎توانند سهام شرکت اصلی خود را تحت تملک داشته باشد. شرکت‎هایی که سهام شرکت اصلی خود را در تملک دارند، باید ظرف مدت یک سال از تاریخ تصویب این دستورالعمل، سهام خود را واگذار کنند. البته این مدت با موافقت سازمان، برای یک دوره قابل
این فیلم‌ هم عجیب عالیست. از آن‌هایی که حتما باید چند بار ببینم. یک بار در مدت زمان جشنواره دیدم و یک‌ بار هم همین امشب.
[اخطار! سعی کرده ام اسپویل نشود،‌ اما مطمئن هم نیستم که این‌ها اسپویل به حساب نیاید!]این‌طور شروع می‌شود که یک زندانی در زندان در حال تخلیه است گم می‌شود. آن‌ هم درست وقتی که زندانبان خبر ترفیع درجه گرفته و حالا گم شدن زندانی بدجور می‌تواند مقامش را نابود کند. آن هم برای کسی که به وظیفه‌شناسی و اداره‌ی درست زندان معروف
به گزارش واحد سنجش و راه حل‌های رفتاری در بازار (آبسیم) بورس نیوز، با قطعیت یافتن ادغام 5 بانک نظامی‎در بانک سپه، نحوه واگذاری و خرید سهام از سهامداران حقیقی و حقوقی به محل مناقشه تبدیل شد.
تمام سهامداران حقیقی و حقوقی بانک «انصار» از 18 فروردین ماه می‎توانند سهام خود را به قیمت 2086 ریال به شرکت «ایرانیان اطلس» به فروش برسانند.
حال سوال این است که آیا قیمت 2086 ریال ارزش واقعی هر سهم «وانصار» است؟!
ادامه مطلب
این فیلم‌ هم عجیب عالیست. از آن‌هایی که حتما باید چند بار ببینم. یک بار در مدت زمان جشنواره دیدم و یک‌ بار هم همین امشب.
[اخطار! سعی کرده ام اسپویل نشود،‌ اما مطمئن هم نیستم که این‌ها اسپویل به حساب نیاید!]این‌طور شروع می‌شود که یک زندانی در زندان در حال تخلیه است گم می‌شود. آن‌ هم درست وقتی که زندانبان خبر ترفیع درجه گرفته و حالا گم شدن زندانی بدجور می‌تواند مقامش را نابود کند. آن هم برای کسی که به وظیفه‌شناسی و اداره‌ی درست زندان معروف

میلادخجسته
ومسعود مولی الموحدین ،یعسوب الدین ،قائد غرالمحجلین حضرت علی ابن ابیطالب (علیه
السلام )برشمامبارک باد 
عدالت، بارزترین نکته حکومت امیر
المومنین (علیه السلام) 
اگر به زندگى امیرالمؤمنین و حوادث دوران تقریبا پنج‌ساله‌ى حکومت آن حضرت نگاه
کنیم، مى‌بینیم عمده‌ى آنچه براى آن بزرگوار در این مدت به عنوان مشکل پیش آمد،
ناشى از عدالتخواهى ایشان بود. این نشان مى‌دهد که مسأله‌ى عدالت چقدر سخت است.
عدالتخواهى و دنبال عدالت رفتن، به
نمیدونم چرا هرکی وکیل میبینه میگه: "قتل انجام دادم واسه تبرئه میام پیشت" بعدم "عـیح عیح عیح" میخندن :|

+ قتل انجام بدی بیای پیش من واسه تبرئه؟؟ :)) خودم میکشم زیر چهارپایه ات :|
حالا خیلی رودربایستی داشته باشم واسه رضایت گرفتن اقدام میکنم.

+ تصور غلط اینجاست که گمان میکنند وکیل کارش"دفاع از ظالم" "تحریف حقیقت" "تغیر جایگاه بزه دیده و بزهکار" "درست جلوه دادن غلط و غلط جلوه دادن درست" هست.
در حالی که وکیل و قاضی مثل ٢ بال عدالت هستن که در کنار همدی
چگونه تابلو خوانی کنیم : ارزش معاملات و ارزش بازار
تابلو خوانی و بازار خوانی در بورس از جمله نکته هایی می باشد که هر سرمایه گذاری باید در تحلیل های خود که شامل تحلیل بنیادی و تحلیل تکنیکال می باشد از آن استفاده کند. یکی از نکته هایی که هر سرمایه گذاری باید در بررسی های روزانه مورد بررسی قرار دهد ارزش معاملات و بازار می باشد. در طول روز سهام یک شرکت در ساعت معاملات تعیین شده با قیمت و حجم های گوناگون مورد معامله قرار میگرد.  به عنوان مثال اگر شم

‏وقتی میگید«هیچی از ارزش هامون کم نشده»عملا و علنا به شعور و شخصیت خودتون و مخاطب توهین میکنید!چون خودتون بهتر میدونید که در مواقع باخت و شکست؛چیزی که از بین رفته ⁧#زمان⁩ و ⁧#عمر⁩ آدمیزاده که از هر چیز با ارزش تری با ارزش تره!پس هیچوقت سعی نکنید بعد از ⁧#شکست⁩ از این جملات استفاده کنید.
سوال از اعضای گروه پیرامون عدالت در ویزیت پزشکان :
اگر پزشک بیماری یا درمان را تشخیص نداد حق اخذ ویزیت دارد؟ 
اگر پزشک عدم تشخیص را به بیمار اطلاع نداد و موجب ضرر جسمی یا روحی به بیمار شد , آیا ضامن نیست؟
این سوال در رابطه با سایر مشاغل نیز مطرح است ; مشاغلی چون تعمیرکاران خودرو , مشاوران و روانشناسان و ...
آیا از وظایف حوزه و دانشگاه تدوین حقوق فقهی مربوط به مشاغل و تعلیم آن به صاحبان حرفه و شغل نمی باشد؟
و لا تبخسوا الناس اشیائهم
چند روزی است که یکی از کتاب‌هایی را که تنها استفاده‌ام از آن تا امروز، وزین‌تر کردن ترکیب رنگی کتابخانه‌ی کوچکم در خوابگاه بوده است، جایگزین اینستاگرام‌گردی‌ها و تلگرام‌‌روبی‌هایم کرده‌ام. کتاب، کتاب «جمهور افلاطون» است. خرد‌ورزی‌ها و مباحثه‌های بشری در چهارصد سال قبل از میلاد مسیح. خواندن این کتاب، برای من ورود به دنیایی از شگفتی‌ها بوده است. با هر استدلال و مباحثه‌ای که در آن می‌خوانم، از اینکه سقراط دو هزار و چهارصد سال قبل،
▪️ جمهوری اسلامی یعنی نظام مردمی، نظام مستقل، نظام مبتنی بر ارزش‌های اصیل، نظام مبتنی بر آزادی فکر و عدالت اجتماعی -  نسل‌های قبل ملت ایران تلاش کردند و خدای متعال هم این هدیه الهی را به آن‌ها داد؛ یعنی یک نظام مردمی که پایه‌های آن بر ضدیت با فساد و انحراف و کجروی و وابستگی نهاده شده است. این هدیه را باید نگه داشت. این‌طور نیست که اگر خدا به قومی نعمت داد، آن قوم خاطرجمع باشند که این نعمت برای آن‌ها خواهد ماند.!!
ادامه مطلب
15-  و من کلام له (علیه السلام)
> فیما رده علی المسلمین من قطائع عثمان <
وَ اللَّهِ لَوْ وَجَدْتُهُ قَدْ تُزُوِّجَ بِهِ النِّسَاءُ وَ مُلِکَ بِهِ الْإِمَاءُ لَرَدَدْتُهُ فَإِنَّ فِی الْعَدْلِ سَعَةً وَ مَنْ ضَاقَ عَلَیْهِ الْعَدْلُ فَالْجَوْرُ عَلَیْهِ أَضْیَقُ.
خطبه 015-در برگرداندن بیت المال 
سیاست اقتصادی امام (ع)
به خدا سوگند، بیت المال تاراج شده را هر کجا که بیابم به صاحبان اصلی آن باز می گردانم، گر چه با آن ازدواج کرده، یا کنیزان
سایت «ترانسفر مارکت» قیمت کل فصل ۲۰۱۸-۲۰۱۹ لیگ برتر فوتبال ایران را اعلام کرد که رقم ۱۲۰ میلیون یورو ارزش کل لیگ ایران شد.در این رده بندی پرسپولیس با ۱۸.۲۸ میلیون یورو با ارزش ترین تیم فصل جدید ایران شناخته شد. استقلال و سپاهان به ترتیب با ارزش ۱۲ و ۹ میلیون یورو در رده دوم و سوم با ارزش ترین تیم های فصل قرار گرفتند.در ارزش گذاری بازیکنان این فصل لیگ برتر ایران از سوی سایت ترانسفر مارکت بازیکنان سرخابی در صدر قرار گرفتند. علیرضا بیرانوند گلر س
بازار بورس مکانی است که درآن سهام شرکتهای گوناگون تولیدی خدماتی و سرمایه گذاری داد و ستد می شود. مردم به بازاربورس بازارسهام هم می گویند. اما نام رسمی و قانونی آن "بورس اوراق بهادار" می باشد." که منظوراز اوراق بهادار همان برگه های سهام شرکتهاست. به مکانی که در آن عمل داد و ستد انجام می گیرد "تالار معاملات بورس "گفته می شود.
اشاره
موج گسترده و سنگین تبلیغات رسانه‌ای همواره بر این مبنا بوده که زنان در جمهوری اسلامی زیر شدیدترین فشارها قرار دارند و از هیچ‌یک از آزادی‌های قانونی و شرعی خود برخوردار نیستند و در مقابل زنان در غرب با برخورداری از عدالت جنسیتی و تمامی آزادی‌ها و حقوق برابر با مردان به‌سرعت در حال طی کردن مسیرهای پیشرفت و ترقی هستند اما واقعیت چیز دیگریست. در این گزارش سعی خواهیم کرد با استناد به اخبار و گزارش‌های خود غربی‌ها، شرایط واقعی حاکم بر
این اتفاقات بیشتردربورس تهران رخ میدادبیشترمواقع سقوط شاخص بورس خصوصادرنمادهای بانکی دردسرسازبود.کافی بودهواشناسی بگویدهفته آینده بارش سنگین برف وباران پیش بینی میشود.فوری سهامداران نمادهای بانکی دست به فروش سهام خودمیزدند.چون میدانستندبانک هاوخصوصابانک مرکزی استقلال درتصمیم گیری ندارندودولت ومجلس ازآنهاجهت اعطای وام ارزان قیمت به کشاورزان وباغداران وانبوه سازان وغیره که مطمئن بودنداملاک ومستغلات ودارایی آنهاتضمین مالی ندارند
225

هر
علمی، هر قانونی، هر اخلاقی، این سه تا عنصر اصلی را دارد؛ آنها که اهل
این معارف الهی نیستند، تمام تحقیقات اینها ابتر است، آن عنصر اصلی را
ندارند ...

یکی
آن، مواد جزئی موردِ عمل است که مجلس قوانین عادی را تصویب می‌کند و آن
مواد قانونی را عمل می‌کنند؛ یک معلم اخلاق، مواد اخلاقی را بررسی می‌کند؛
یک معلم حقوق، مواد حقوقی را بررسی می‌کند ...

این
مواد را از یک مبانی می‌گیرند، اخلاقیات، سیاسیات، اجتماعیات، فرهنگ،
عادات وآداب خود را از ا
هفت پرسش استراتژیک
این هفت پرسش به شما کمک می کند تا از اشتباههایی که حتی مدیران موفق نیز در آن گرفتار می شوند،پرهیز کنید.هریک از این پرسش ها،بخشی از کل بزرگ تری هستند که ضرورت های پیاده سازی را تشکیل می دهند-موضوع یا فرآیندی که باید برای پیاده سازی موفق استراتژی تان یاد بگیرید .اهمیت این پرسش ها در بومی بودن آنهاست واز ۲۵ سال پیش توسعه این هفت پرسش ،با مطالعه گسترده ای در زمینه سیستم های مدیریت عملکرد آغاز شده است.
این پرسش ها عبارتند از :
1-م
✔️در ازدواج، آن چیزی که افراد را کنار هم نگاه می دارد، ارزش های نزدیک به هم است. در روابط غیر رمانتیک نیز، به نظر می‌رسد علایق و ارزش های مشترک باعث حفظ روابط می شود. ارزش های ما آن مواردی اند که به ما در زندگی معنا می دهند. آنها ما را آنچنان که هستیم تعریف می کنند، و یا آنچنان که می خواهیم باشیم و به نظر برسیم...همهٔ ما افراد زیادی را می شناسیم که چنان که می گویند و یا باور دارند، رفتار نمی کنند. این می تواند به این دلیل باشد که آنها ارزش هایشان
کتاب ارزش گذاری استارتاپ ها که توسط آکادمی چرخ تدوین و منتشر شده است، مباحث جذابی در این زمینه دارد. در فصل اول این کتاب، در ورود به بحث ارزش گذاری استارتاپ ها، موضوعاتی در زمینه تأمین مالی آنها مطرح شده که مرور آنها نکات آموزشی فراوانی به همراه دارد. در ادامه فصل اول این کتاب را ملاحظه می کنید:
ارزش گذاری استارتاپ ها ؛ فصل اول
 1.7 مگابایت
ارزش گذاری با P/E در تحلیل بنیادی سهام
ارزش گذاری با P/E یکی از روش های رایج ارزش گذاری در بورس اوراق بهادار می باشد. به طور کلی از روش های زیادی برای ارزش گذاری شرکت ها استفاده می شود و هر روشی هم با توجه به متغیرهای مورد استفاده در آن، برآورد خاصی را از شرکت ارائه می نماید اما آنچه از اهمیت فراوانی در بین سرمایه گذاران برخوردار است روشی می باشد که بر اساس آن بتوان با توجه به متغیرهای موجود و در دسترس حداقل ارزشی را از سهم برآورد کرد چرا که سرمای
تبدیل سهام با نام به بی نام
تبدیل سهام با نام به بی نام موقعی اتفاق می افتد که شرکت به علت عدم تاییدیه  قیمت سهام ناچار بوده سهام با نام منتشر نماید و بعداً که تمام آن پرداخت شد ، برای تسهیل در فروش سهام، قصد دارد سهام با نام خود را به بی نام تبدیل نماید برای این که تمام دارندگان سهم از تصمیم شرکت مطلع شوند باید این تصمیم فقط در روزنامه کثیرالانتشاری که آگهی های مربوط به شرکت در آن منتشر می شود درج و مهلتی کمتر از دو ماه نباشد به صاحبان سهام داد
عدالت حقیقتی است که از ابتدای تاریخ همه انسانها به دنبال آن بوده ­اند. آرمانی که اگر نگوئیم همه، اما اکثر جنبش­ها، قیامها، نهضت­ها و انقلابها و لو در ظاهر داعی آن بوده و وعده­ ای که همه پیشوایان طنین آن را سر داده و تمام حکومتها و لو در شعار با مژده آن توده ­ها را با خود همراه کرده­ اند.
عدالت بخش ماهوی جامعه و دولت اسلامی
در قاموس اسلام عدالت نه یک شعار که بخشی از حقیقت جامعه و جزء لاینفک دولت، بلکه بخشی از ماهیت و معرِّف جامعه و حکومت
هر وب سایتی با توجه به بازدید ... سن و خیلی مسایل دیگه ارزش مادی داره .. اگر می خواید بدونید ارزش وب سایت شما چه قدر است .. سایت < ارزش وب سایت من چه قدر است > رو بهتون معرفی می کنم.
نمونه هایی از وب سایت هایی که بررسی کردیم :
1) سایت ایران اکازیون 2) سایت پردیس هاستینگ 3) سایت پردیس آی تی
بسم الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
طبق تعالیم شیعه
انسان در برابر امکاناتی که دارد مسئول است و باید پاسخگو باشد
امروز 
علمای عربستان
قدرتی دارند که اگر در راه تحقق اهداف و تکریم و احترام پیامبررحمت و اهل بیتش از آن استفاده نکنند و بخواهند باتجمل گرایی دربرابر قرآن و ساده زیستی و رحمت و عدالت و سخاوت و انسان دوستی و فقیر نوازی پیامبر و اهل بیتش بایستند بدانند که زوالشان نزدیک است
مانند عثمانی ها مانند خلیفه اول مانند
نام ژوزه ساراماگو بدون شک در اکثر مواقع با رمان کوری در ذهن تداعی می شود. این نویسنده دوست داشتنی پرتغالی که افتخار این را داشت تا نامش را به زیبایی جاوید سازد چند سالی می شود که دنیای کم حادثه ادبیات معاصر را بدرود گفته است، کوری برای من شاید یکی از بهترین رمان های ممکن تا بدین جا بود، خدا می داند در اثر خواندن این رمان چندبار وحشت کور شدن مرا وا داشته تا با چشم بسته توی خانه راه بروم و سعی کنم به در و دیوار نخورم، به خودم حق می دهم که اینگونه ت
کاربران عزیز ،در این بخش پاورپوینت درس بازارها و نهاد های مالی در 28 اسلاید که قابل ویرایش هم می باشد در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است که می توانید پس از پرداخت هزینه به صورت آنلاین، این محصول را دریافت کنید.
جهت آشنایی شما عزیزان با محتوای پاورپوینت درس بازارها و نهاد های مالی ، چند تا اسلاید را قرار می دهیم .
محتوای اسلاید 2
برنامه درس بازارها و نهادهای مالی
هدف درس:
آشنایی با انواع بازارها، ابزارها و نهادهای مالی
سرفصل و مباحث درس:
1- مقدم
لینک دانلود این پایان نامه ها (دانلود پایان نامه درباره اموال امانی)

This site can’t be reached
full-thesis.com took too long to respond.

Try:
Checking the connection
Checking the proxy and the firewall
Running Windows Network Diagnostics

ERR_CONNECTION_TIMED_OUTمطالب دیگر:

پایان نامه با کلمات کلیدی اوراق قرضه، سود سهام، انتشار سهام، صاحبان سهام

منابع و ماخذ تحقیق بین المللی دادگستری

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

وبلاگ گردشگری نمونه سوالات استخدامی ماجراهای من و خودم! iris music oneunique پشتیبانی برنامه اموزش فارسی سازی آموزش ابتدایی پردیس شهید رجایی ارومیه تجربه موفق دانلود رایگان فیلم تک چت|چت تک|چت روم تک|چتروم تک|ادرس اصلی تک چت