نتایج جستجو برای عبارت :

عواقب تصویب نکردن FATF

جریان حامی FATF برای افزایش فشار در راستای تصویب درخواست‌های FATF، دست به دوگانه‌سازی‌های دروغین FATF و معیشت زده است.
در آخرین نسخه از این دوگانه‌سازی‌ها ادعا شده است در صورت اجرا نشدن درخواست‌های FATF، واردات اقلام غذایی و دارویی با مشکل مواجه خواهد شد.
این ادعاها در حالی است که FATF اساسا نهادهایی که در حوزه‌ی اقلام بشردوستانه (غذا، دارو و تجهیزات پزشکی) فعالیت دارند را دارای ریسک بالا نمی‌داند و اعلام می‌دارد که اجرای استانداردهای FATF نبا
⭕️ خطر کره شمالی شدن ایران چهار ضلع کره شمالی کردن ایران را بشناسید حامیان تصویب لوایح استعماری FATF که از منظر کارشناسی دستشان خالی است، روی به اظهارنظر های سیاسی چون اگر ایران به کنوانسیون های پالرمو و CFT نپیوندد مانند کره شمالی در لیست سیاه FATF قرار می گیرد آورده اند. حال آنکه بررسی تجربه کره شمالی نشان می دهد که اتفاقا جریان غرب گرا با فشار و تحمیل لوایح استعماری FATF قصد دارند
ادامه مطلب
از مهمترین مشکلات FATF ترجمه ی "تروریست" از نگاه غرب با ایران هست .بدیهی است که نگاه ایران با آمریکا در خصوص "تروریسم" متفاوت است.
حال که آمریکا  سپاه را در لیست تروریست ها  قرار داد آیا تکلیف  FATF  برای برخی متولیان و مدافعان دیروز FATF، مانند نجفی ، نماینده ی بابل ، مشخص نشده است؟!!
تا بیش از این دیر نشده است این دوستان باید نظر خود در خصوص FATF را متعادل کنند.
ان شاء الله
پانزدهمین جلسه از جلسات هفتگی
" #دوشنبه_های_انقلاب " (جهت شنیدن کلیک کنید)
 با سخنرانی دکتر هدایتخواه
مورخ ۹۷/۱۱/۸ 
مسجد و حسینیه امام علی علیه السلام 
 این هفته : 
  تاملی بر اتفاقات و مسائل هفته اخیر در خصوص #fatf ، #cft ، #پالرمو و #spv و نامه نگاری های وزرا و معاون اول دولت بنفش #لیبرال 
چرا قیمت گوشت اینگونه سرسام آور رشد می کند ؟
 #هیاتـ_جوانانـ_حسینے_یاسوجـ
 @jhyasuj
فارس : کارگروه ویژه اقدام مالی امروز جمعه ایران را در فهرست سیاه خود قرار داد.
«کارگروه ویژه اقدام مالی»، معروف به «FATF» که خودش را نهادی برای مبارزه با پولشویی و «تأمین مالی تروریسم» معرفی می‌کند امروز جمعه ایران را در فهرست سیاه خود قرار داد. 
خبرگزاری رویترز نوشته FATF علی‌رغم این در بخشی از بیانیه‌اش تلاش کرده تا حدی درها را برای ایران باز نگاه دارد. 
در این بخش از بیانیه کارگروه ویژه اقدام مالی که رویترز به آن اشاره کرده آمده است: «کشوره
FATF ربطی به مشکلات اقتصادی و تحریم کشور ندارد !
پیوست به FATF ، هیچ ربطی به مشکلات اقتصادی کشور ندارد. دلایل این ادعا:
1) ما هفت سال در لیست تحریم ها بودیم.
2) ما از اول انقلاب تا کنون تحریم بوده ایم.
3) ما حتی در دوران جنگ نیز تحریم بودیم. علاوه بر آن در این مدت مورد تهاجم لجستیکی (تجهیزات و امکانات و ... ) و نیروی انسانی مزدور از اکثر کشور های جهان بودیم .
4) د زمان جنگ 200 میلیون دلار بیشتر در خزانه نداشتیم . جنگ هم بود اما با اقتدار ، کشور را اداره کردند و ح
عضو اتاق بازرگانی ایران:
تصویب نکردن FATF تحریم‌­ها را علیه کشورمان بیشتر می­‌کند
کرمانشاه- ایرنا- عضو اتاق بازرگانی، صنعت، معدن و کشاورزی ایران گفت: دوری از FATF و تصویب نکردن آن تحریم‌های اقتصادی علیه ایران را بیشتر می‌کند و کشورمان بیش از پیش تحت فشار قرار خواهد گرفت.
ادامه مطلب
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد. توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.
دریافت
در پی مطرح شدن برخی خبرها
درباره بازگشت جمهوری اسلامی ایران به لیست سیاه کارگروه اقدام مالی
(FATF)، رئیس مرکز اطلاعات مالی وزارت امور اقتصادی و دارایی، بازگشت ایران
به لیست سیاه FATF را تکذیب کرد.

به
گزارش ایسنا، میثم امیری اظهار کرد: گروه ویژه اقدام مالی(FATF) یک سازمان
بین‌دولتی است که در سال سه بار تشکیل جلسه می‌دهد و اخیرا اجلاسی نداشته و
اجلاس آتی آن برای بررسی و تصمیم‌گیری در خصوص اقدامات کشورها از جمل
فعال شدن مجدد روزشماری حامیان FATF با ادعاهای غیرواقعی برای فشار بر مجمع

حامیان اجرای درخواست های FATF در ماه های اخیر، همواره قبل از آغاز نشست های این نهاد، شروع به روزشماری کرده و ادعا می کنند که با تصویب نشدن لوایح مرتبط ایران به لیست سیاه باز می گردد تا اعضای مجمع را راضی به تصویب آن‌ها کنند.

ادامه مطلب
نابغه!(گفت و شنود)
گفت: وزیر سابق مسکن و شهر‌سازی نوشته است حالا دیگر برای رفع محدودیت‌های مالی در زمینه مقابله با کرونا باید FATF را بپذیریم!گفتم: ولی خود آمریکایی‌ها و اروپایی‌ها و نیز مدیریت FATF رسما اعلام کرده‌اند که پذیرش FATF تغییری در محدودیت‌های مالی ایران ایجاد نمی‌کند، رئیس‌کل بانک مرکزی هم می‌گوید هیچ تاثیری ندارد.گفت: چه عرض کنم؟!گفتم: اصلاً از کدام رابطه مالی برای مقابله با کرونا حرف می‌زند؟! آمریکا و اروپا از شدت فلاکت به ماس
یک عضو اتاق بازرگانی تهران می‌گوید در شرایط فعلی و با توجه به تحریم‌های گسترده‌ای که آمریکا علیه اقتصاد ایران وضع کرده، ورود به لیست سیاه FATF، تاثیر منفی ناگهانی یا جدی بر کشور نخواهد داشت اما در بلندمدت نحوه حفظ ارتباط با این نهاد اهمیت فراوانی دارد.
عباس آرگون در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: FATF به عنوان نهادی بین‌المللی که در حوزه مبارزه با پولشویی فعالیت می‌کند در دهه‌های گذشته با جذب اکثر کشورهای جهان توانسته جایگاه مهمی برای خود به
بسم الله

شهید مظلوم و سربلند ماجرای مشروطه، شیخ فضل‌الله بزرگوار در اشکال بر آن‌چه داشت رخ می‌داد استدلال‌های گوناگونی داشته که یکی از ساده‌ترین آن‌ها - و شاید در عین حال از عمیق‌ترین‌شان - این پرسش بود که اگر مشروطه برای تقویت اسلام است چرا انگلیس حامی آن است؟!
امتداد روشن‌فکرانی که مقابل شیخ بودند و آن سربلند را سربه‌دار کردند امروز هم در مقابل مریدان شیخ هستند... آن پرسش شیخ بی‌جواب ماند و البته گذر زمان نشان داد که حرف شیخ، بی‌را
محمدحسین آزادی دبیر سابق جامعه رسانه اسلامی دانشگاه صداوسیما در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، با اشاره به نامه برخی وزرا به رهبر انقلاب درباره FATF گفت: نامه هشت وزیر به رهبر انقلاب در خصوص لوایح FATF نتیجه چشم دوختن به بیرون برای حل مشکلات درونی است.وی ادامه داد: دولت یکبار و در توافق برجام در شرایطی که رئیس جمهور و تیم مذاکره کننده با اطمینان از پایبند بودن طرف مقابل به تعهداتش خبر میدادند؛ چوب اعتماد به غرب را خورده و جای تعجب است
اخیرا تعدادی از سران باند خود خوانده ی به اصطلاح اصلاح طلب  درخواست همه پرسی در خصوص برجام 2 (FATF)  را مطرح نموده اند  در پاسخ به این آقایان به طور خلاصه می توان چنین گفت:
آقایان به اصطلاح اصلاح طلب شما در انتخابات سال 1396 با متوسل شدن به دروغِ دور کردن سایه ی جنگ و در انتخابات سال 1392 هم با دروغِ از بین بردن تحریمها در صورت مذاکره با کدخدا و ایجاد رفاه توانستید رای مردم را بربایید و پیروز انتخابات شوید و همانگونه که خود واقفید در حال حاضر بجای این
بیشتر بیمارستان‌های روانی پر از بیمارانی است که  سال‌ها زیر فشار مالی
بوده‌اند و این تنش، ذهن و جسم آن‌ها را از کار انداخته است...چنین برآورد کرده‌اند که نُه دهم بیماری‌هایِ انسان، ناشی از فشار و محنت و نکبت، زاییده از فقر است...فقر سبب می‌شود زندان‌ها از دزدان و جنایتکاران پر شود...فقر
انسان‌ها را به‌سوی اعتیاد و فساد و فحشا و خودکشی سوق می‌دهد،از کودکان
پاک و با استعداد و باهوش، مجرم و بزهکار می‌سازد، باعث می‌شود مردم به
کارهایی د
همزمان با صعود نرخ رسمی و آزاد دلار در ایران به بالاترین حد در ۹ ماه
گذشته مقام‌های اقتصادی ایران اعلام کردند که ۱۷ میلیارد دلار از ارز حاصل
صادرات طی ۱۱ ماه گذشته به این کشور بازنگشته است.
در شرایطی که
فرهاد دژپسند، وزیر اقتصاد ایران روز سه‌شنبه ارزش صادرات کشور را طی ۱۱
ماه گذشته ۳۹ میلیارد دلار اعلام کرد، عبدالناصر همتی، رئیس کل بانک مرکزی
ایران تایید کرد که تا کنون تنها ۲۲ میلیارد دلار از ارز حاصل از صادرات به
کشور بازگشته است. این د
تشنج! (گفت و شنود)
  گفت: از برجام چه آبی گرم شد که این همه روی پذیرش و تصویب FATF اصرار می‌ورزند؟!گفتم:‌ برجام قرار بود تحریم‌ها را لغو کند ولی علاوه ‌بر تحریم‌های قبلی چندین تحریم دیگر هم اضافه شد!گفت: درباره برجام همه کارشناسان از قبل هشدار داده بودند ولی توجهی نشد و حالا درباره خطر FATF هم همان هشدارهای مستند را می‌دهند ولی باز هم عبرت گرفته نمی‌شود!گفتم: پزشک از بیمار پرسید، قبلاً پنی‌سیلین تزریق کرده‌ای؟ بیمار جواب داد بله. ولی بعد از ت
⚠️ نگرانی دولت از عواقب افزایش نرخ بنزین
بنزین درحالی دو نرخی شده است که چهار سال قبل حسن روحانی در موضعی، گفته بود که بنزین دو نرخی فساد ایجاد می‌کند!
از طرفی دیگر افزایش قیمت بنزین درحالی صورت گرفت که زنگنه و حتی رئیس دفتر روحانی بارها گفته بودند که حداقل تا یک هفته آینده، افزایش قیمتی صورت نخواهد گرفت!
ذکر این نکته نیز الزامی است که ساعاتی پیش از اعلام رسمی خبر افزایش بنزین، کانال‌های تلگرامی حامی دولت، با انتشار یک فیلم قدیمی از صحبت
شدیدن دلم میخاد ی کاریو انجام بدم... این چهره سرد و خشک و جدیمو بندازم دور و با قدرت و شجاعت اون کاری رو ک میخام انجام بدم و با عواقب و خوبی ها و بدیاش رو برو بشم... اما! میدونم ک اون عواقب و بدیاش میتونه خیلی بد باشه... میتونه شدیدن ازیتم کنه و تا مدت زیادی گریبان گیرم بشه... و از طرفی هم میدونم ک باید صبر کنم تا ب این محیط جدید کاملن عادت کنم و بعد تصمیمم رو در موردش بگیرم... اما این همه احساسات متفاوت شدیدن درگیرم میکنه و باعث میشه ک نتونم ب درستی و ا
کارگروه اقدام مالی یا همان FATF یک سازمان بین المللی است که کار طراحی سیاست ها و استانداردهای مبارزه با پولشویی را انجام می دهد. یک سازمان بین المللی با هدف مبارزه با پولشویی و تامین منابع مالی تروریسم که در سال ۱۹۷۹ تاسیس شده است و مقر آن در پاریس می باشد. این سازمان بین المللی مانند اکثر سازمان های بین المللی دیگر که مانند عروسک خیمه شب بازی آمریکا درصدد کسب منافع بسیاری برای آمریکا و دیگر کشورهای هم پیمانش هستند چند سالی است که ایران را هد
انواع اعتیاد موجود در جامعه
اعتیاد به مواد مخدر:  ممکن است به عنوان یک عمل به ظاهر بی‌ضرر و داوطلبانه استفاده از مواد مخدر آغاز شود، اما در آن زمان می‌تواند تبدیل به یک عادت اضطراری و غیرقابل‌کنترل شود. با ادامه مصرف مواد مخدر، این روند می‌تواند به اعتیاد مواد مخدر تبدیل شود که به شدت بر شیمی مغزی فرد تاثیر می‌گذارد و زندگی آن‌ها را کنترل می‌کند.
اعتیاد به الکل و مواد دیگر یک نوع بیماری است که ممکن است در نهایت منجر به از دست دادن کنترل ب
ماه گذشته، رئیس گروه
ویژه اقدام مالی(FATF)در گزارش به کنگره آمریکا
اعلام می‌دارد «رسیدن دلار در ایران به مرز ۱۴
هزار تومان حاصل زحمات (FATF) بوده است.» More

پی‌نوشت‌ها:
گرچه مرگ این خلوت نایاب را هم می پسندم؛ زندگی زندگی"این فرصتِ کوتاه"را هم دوست دارم. قزوه یا غزوه مرددم.سفراتون پر از لذت و خاطرهآرزوهاتون دست‌یافتنیدوستی‌هاتون پایدارو سال نو مبارک♥
قدر موهبت زندگی رو بدونید؛ والسلام؛ سال تمام!
این پست آخری ما رو حلال کنید دوستان...

بازنشرها:

علی مطهری می گوید :رفتار برخی مخالفان لوایح FATF و پالرمو، سیاسی است. برخی افراد و نهادها نیز منافع اقتصادی در این قضیه دارند. 
او می گوید :اگر دولت دست خود این افراد بود مطمئن باشید هم برجام اجرا شده بود و ما به اینجا نمی‌رسیدیم و هم ماهها بود که مشکل FATF حل شده بود و حتی معتقدم که رابطه با آمریکا هم برقرار شده بود. ولی چون کار دست خودشان نیست نمی‌خواهند پیشرفت ها و گشایش معیشت مردم به نام رقیب‌شان ثبت شود.
وی عقیده دارد : متاسفانه هوای نفسانی در
بورس تهران به محدوده مقاومتی خود رسیده است و شاهد افزایش عرضه ها در کلیت بازار هستیم. اگرچه حجم معاملات روز گذشته، به نسبت چند روز قبل، کمتر بود. اما هنوز این حجم قابل قبول است. علت کاهش نسبی حجم معاملات دیروز، نگرانی از قرار گرفتن ایران در لیست سیاه، از بابت FATF است. این موضوع تا پایان هفته تعیین تکلیف خواهد شد و در صورتیکه ایران به لیست سیاه وارد نشود، مجددا شاهد افزایش حجم معاملات در بورس تهران خواهیم بود. هنوز نگرانی در کلیت بازار دیده نمی
مجتبی غالبی، رئیس کانون سراسری انجمن‌های مراکز درمان اعتیاد کشور درباره مصوبه اخیر یکصد و سی و ششمین جلسه ستاد مبارزه با مواد مخدر اظهار داشت: بر اساس این مصوبه متادون یا داروی مربوط به معتادان باید از طریق داروخانه‌ها توزیع شود و آموزش‌های روانشناسی و مشاوره‌ای و اقدامات درمانی از طریق مراکز درمان اعتیاد انجام گیرد که این مسئله می‌تواند مشکلات فراوانی را به همراه داشته باشد.

ادامه مطلب
بالاخره بعد از تعلل 3 ساله ایران در اصلاح قوانین مرتبط با پولشویی و مباره با تروریسم، ایران در لیست سیاه FATF قرار گرفت. این موضوع میتواند باعث فشار فروش در بازار امروز شود. البته کد جدیدی های بورس، عملا تحلیلی از عواقب این موضوع ندارند! اما اقتصاد دانان، به خوبی میدانند که این لیست سیاه، میتواند چه تاثیراتی در اقتصاد ایران بگذارد! از سوی دیگر، انتشار ویروس کرونا در ایران و آماری که روز به روز بیشتر میشود، موضوعی است که آن هم میتواند به جو منف
برخوردی که مسئولان استقلال با استراماچونی کردند، تصور میکنم برای خیلی ها ملموس باشد.
استرا می گفت آنها طوری رفتار می کردند که من تصورم این بود من را مسخره می کنند، گویا امروز می رفت می گفت پول من را بدهید و آنها می گفته اند هفته بعد بیایید.
هفته بعد که باز پیگیر دریافت پولش می شده است، مسئولان استقلال موکول می کرده اند به هفته بعدتر
این برای کسی که در فرهنگ دیگری بزرگ شده معنی اش مسخره کردن است
آنها با صبر انقلابی و از این خزعبلات بیگانه اند.
ا
فواید و عواقب دیدن فیلم ترسناک
فواید و عواقب دیدن فیلم های ترسناک را می خواهیم در این مقاله بررسی کنیم که دیدن این چنین فیلم ها چه تاثیراتی را روی بدن ما می گذارد. طبق نظریه دکتر موریسستودگان دیدن فیلم ترسناک می تواند هم تاثیر بد و هم تاثیر خوب در بدن ما بگذارد و استرس و نگرانی که ما هنگام دیدن فیلم ترسناک می بینیم برای بدن ما خوب است، باعث تولید بک نوع هورمون می شود. همچنین در بعضی از افراد ممکن است دیدن فیلم ترسناک آرامش درونی شخص را از بین
بسم الله الرحمن الرحیم

... یک روزنامه اصلاح طلب نیز در روزهای گذشته مدعی شده بود که نباید با حادثه تروریستی زاهدان برخورد احساسی کنیم!
به نقل از مشرق نیوز
جواب مدیر وبلاگ :
باید به ایشان گفت پس بیاییم و هماننده برجام با ایشان مذاکره کنیم که ای وای چرا چندین پاسدار بی گناه ما را شهید کردید و اگر میشود کوتاه بیایید و قول بدهید دیگر اینکار را تکرار [ تَــــکرار ] نکنید !!!!! اینطور خوب است ؟ تا آخر دست برجام را پاره کنند ؟ این بندگان خدا فکر کنم دیوا
در دورانی به سر‌می‌بریم که از هرچیز دنبال هوشمندش هستیم، از مدرسه گرفته تا سیستم خطایاب ماشین. حتی چند وقت پیش بالش هوشمند خریدیم که خودش می‌فهمید وزن سرمان چقدر است و چقدر باید پهن شود تا گردن‌درد نگیریم، جل الخالق! در این میان کارت هوشمند چند وقتی‌ست زیادی سر دور است. هر چند مدت یک‌بار دولتی‌ها یادشان می‌افتد یکی از امورمان را کارتی کنند و برایش کلی پول ازمان بگیرند، بعد که پول‌هایشان ته کشید باز یاد کارت‌های ما می‌افتند و این‌بار
مطلعین می دانند که آمریکا و غرب بعد از برجام و به "بِتُن"! کشیدن صنایع هسته ای، به دنبال  از بین بردن صنعت موشکی و مبحث حقوق بشر ، تروریسم و ..... خواهند رفت تا فشار را بر ایران افزایش دهند .
آمریکا بعد از اینکه با ترفند خاص و البته با خوش باوری تیم هسته ای ایران ، بدون دادن کوچکترین امتیازی! ،توانست توسط خود ایران! بر قلب نیروگاه هسته ای، بتن بریزد!و پیروزمندانه از برجام خارج شود! و به دلیل اینکه پیش بینی لازم را در همان قرارداد ننگین برجام کرده بو
کله گردالی صحبت میکنه
من همیشه ارزو داشتم یه زندگی بی قید و بند داشته باشم،ینی دوس دارم اینقد به هیچجا وابسته نباشم که اگه یروز صب از خواب بیدار شدم و دلم خواست برم سفر سه ماهه،هیچ مانعی نداشته باشم.ینی بدون در نظر گرفتن عواقب مالی و سایر عواقب،فقط تصمیممو بگیرم و حرکت منم.البته سفر یه مثاله،در همه زمینه ها دوس داشتم همینجوری باشم اما تا امروز زندگیم حس میکنم دقیقا نقطه مقابل این موضوع بودم، ینی حتی ممکنه یوقتایی خیلی یاغی گونه برم دنبال کا
FATF چیست؟ هر آنچه که باید بدانیم
FATF در واقع یک گروه فرادولتی به حساب می‌آید که استانداردهای مقابله با پولشویی را تنظیم می‌کند. این کارگروه در سال ۱۹۸۹ توسط اعضای گروه هفت و با هدف مراقبت از نظام مالی این کشورها در برابر فعالیت های مجرمانه نظیر قاچاق مواد مخدر بوجود آمد.
کارگروه ویژه اقدام مالی غالبا با دستورالعمل‌های معامله با مشتریان شناخته می‌شود که به عنوان یک راهنما برای شناسایی ریسک طرف مقابل و شناسایی صاحبان حساب مورد استفاده قرار
laws  قانونrules مقرراتstandards استانداردها  لطفا به تفاوت laws و rules توجه کنید:تفاوت اصلی در عواقب ناشی از نقض آنهاست. شکستن قانون ها عواقب بیشتری تا مقررات دارد .
◀️در بیشتر کشورها قوانین به روح حسابداری دمیده شده است.مانند عدم استفاده از lifo یا روش های استهلاک داراییها در ایران
در آمریکا شرکت های بورسی باید از مقررات کمیسیون بورس اوراق بهادار آمریکا پیروی کنند.
در بریتانیا  این مقررات توسط مجامع حرفه ای حسابداری تهیه میشوند که استاندارد نامیده
اینکه جناب #لاریجانی اعلام کرده‌اند که "اگر واقعا لوایح #FATF، خلاف #منافع_ملی بود، چرا در سال ۸۶ تصویب کردید؟" بیش از هر چیزی گویای دستِ خالیِ موافقان FATF است وگرنه قطعاً ایشان، بعنوان رئیس #مجلس بهتر از هر کسی میدانند که آنچه در سال ۸۶ تصویب شده است، یک #قانون_داخلی، مطابق با تعریف خودمان از تروریسم بوده، نه تصویب پیوستن به یک کنوانسیون بین المللی و مطابق با تعریف آمریکا و غرب از #تروریسم !!
سخنگوی دولت گفت: حتی با رفتن ایران به لیست سیاه FATF اتفاق خاصی برای اقتصاد کشور رخ نخواهد داد.

به نقل از مهر: سخنگوی دولت گفت: حتی با رفتن ایران به لیست سیاه FATF اتفاق خاصی برای اقتصاد کشور رخ نخواهد داد.
علی ربیعی ظهر امروز در حاشیه جلسه هیئت وزیران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در جلسه امروز هیات دولت شخص رئیس جمهور و وزرا از حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن تقدیر کردند و همچنین انتخابات ۲ اسفند مورد بحث قرار گرفت. اعضای هیات دولت از مردم
❌کاسبانِ تسلیم به دنبال خودتحریمی❌
✍️جریان غرب گرا که در دولت ، نمایندگان مجلس و روزنامه های زنجیره ای حضور پررنگ و عیانی دارد؛ طی سال های گذشته هرجا در تحقق وعده های اقتصادی و حل مشکلات معیشتی مردم عاجزشده، پای مذاکره و کدخدا و غرب را به میان کشیده است!
✍️روزی با شعار هم چرخ زندگی مردم باید بچرخد و هم چرخ سانتریفیوژها، با کدخدا وارد مذاکره شدند و نتیجه آن خسارت محضی شد که امروز نه چرخ سانتریفیوژی می چرخد و نه چرخ زندگی مردم.
✍️اما پس از
زندگیِ ما توی دنیا مثل بازی تو زمینِ فوتباله
هیچ چی تا دقایق پایانی مشخص و قطعی نیست
مثلِ بازیِ بلژیک _ ژاپن جام جهانی 2018
درسته که ژاپن 2 بر 0 جلو بود
اما دقیقه ی 94
بلژیک از زمین برنده میاد بیرون...!!!

"اللهم اجعل عواقب امورنا خیرا"
مدتی است که شیوعِ ویروسی مرموز به نام کرونا(Coronavirus)، موجب ایجاد
وحشت و نگرانی در سطح جهان شده است. آن طور که اعلام شده این ویروس برای
نخستین بار از شهر "ووهان" چین شیوع پیدا کرده و در شرایط فعلی موجب مرگ
بیش از 2400 نفر و همچنین ابتلای بیش از 78000 نفر در چین شده است. این
ویروس، تاکنون به بیش از 25 کشور جهان راه یافته است که از جمله این کشور
ها می توان به ایران، کره جنوبی، آمریکا، ژاپن، اسپانیا، کانادا، فرانسه،
انگلستان، و ایتالیا اشاره کرد.
چینی ه
بازگشت به فرانک و مارک تنها راه نجات از فروپاشی یورو و به نقطه بدون بازگشت رسیدن فروپاشی اقتصادی فرانسه و آلمان هست و تصمیمی که باید از سال 2008 میلادی گرفته میشد که شاید امروز دیر شده باشد . اما ماندن در یورو میتواند عواقب جبران ناپذیری را متوجه این دو کشور کند.
دیشب، به اندازه ی مدت ها نگریستن، گریستم. سخت و بی حد ... حال خوبی نداشتم. از عواقب PMS است. ولی اگر PMS هم نبود، باز هم نیاز داشتم به چنین گریستنی .... حالا کمی سبک ترم، اقلا از اشک ها سبک شده ام. از بغض ها سبک شده ام. هنوز اما ... اندوه در دلم جاریست ... اندوهی که نمی دانم از کجاست و چرا هست. 
دیشب نامه های سیمین به جلال را می خواندم. دلم هوا کرد مثل شان مرتب و منظم بنویسم. روزانه نگاری کنم ... نه برای کسی. برای خودم. بی مخاطب بی مخاطب.

امروز، 13 آبان 98
دانلود رایگان فیلم عواقب با دوبله فارسی The Aftermath 2019 BluRay
فیلم سینمایی عواقب ۲۰۱۹ با کیفیت 1080p & 720p & 480p

نام فیلم: عواقب – The Aftermath | ژانر: درام، جنگی، عاشقانه | تاریخ انتشار: سال 2018
زبان: دوبله فارسی + انگلیسی | مدت زمان: 01:48:38 | کیفیت: بلوری BluRay
حجم: … گیگابایت + … گیگابایت + … مگابایت | امتیاز: 6.3 از 10
خلاصه داستان:پس از جنگ جهانی دوم و طی دوره بازسازی شهرهای آلمان، زنی به نام ریچل و همسرش سرهنگ لوئیس مورگان در شهر جنگ‌زده هامبورگ ساکن می‌شوند.
در یکی از وبلاگایی که میخونمش دیدن فیلم aftermath توصیه شده بود ... از وقتی که روبیکا رو نصب کردم میتونم خیلی از فیلمای دنیا رو ببینم اونجا هم به اسم عواقب این فیلم رو گذاشته بودن... اولش گفتم اگر سکانس اول جذبم نکرد نمیبینم ... ولی سکانس اول عالی بود خوندن یک نامه توسط پسر بچه اونم تو خاک یک کشور دیگه و نفرتی که مادر داشت به پسرش یاد می داد... جالب بود میخواستم ببینم کارگردان چطور این حس نفرت و نژادپرستی رو از دل ها پاک می کنه ... فیلم قشنگ‌بود و جنگ و ا
1️⃣باعث شکستن محفظه ساچمه ها میشود و خودرو دیگر حرکت نمی کند.
2️⃣درصورت شکستن , احتمال قفل کردن فرمان وجود دارد وکنترل خودرو از دست شما خارج می شود.
3️⃣در صورتی که سرعت خودرو زیاد باشد احتمال اسیب رسیدن به گیربکس وجود دارد.
4️⃣دربعضی موارد احتمال چپ کردن خودرو نیز میباشد.
عواقب استفاده نکردن از ویزای شینگن
شما بعد از سختی‌های فراوان و ارائه مدارک گوناگون موفق به اخذ ویزای شینگن شده‌اید. اما به دلایلی نمی‌توانید از ویزای خود استفاده کنید. ما در این مقاله به عواقب استفاده نکردن از ویزای شینگن و مواردی که باید در درخواست ویزای بعدی خود رعایت کنید می‌پردازیم.

اگر از ویزای شنگن خود استفاده نکنم چه اتفاقی خواهد افتاد؟
برای مثال شما ویزای ایتالیا توریستی کوتاه مدت برای مدت یکماه دریافت کردید که از این یکم
کجایند کدخداپرست هایی که سینه چاک برجام بودند؟؟؟؟
چه کسی پاسخگوی بتن های ریخته شده در قلب اراک است؟؟؟؟
قرار بود هم چرخ زندگی مردم بچرخد و هم سانتریفیوژها اما روشنفکر های غرب زده  هم چرخ زندگی مردم را با گرانی پنچر کرده اند و هم چرخ سانتریفیوژ ها را 
قرار بود با برجام دلار بشود هزار اما اکنون چقدر است؟؟؟؟؟
قرار بود تورم تک رقمی باشد اما اکنون ماشین حساب ها از محاسبه افزایش قیمت ها سوخته اند.
 قرار بود برجام تحریم ها را رفع کند و عزت بیاورد ام
سلامت و سبک زندگی/ 22
بارها در مقالات و نقدهایم به حدیثی از پیامبر اکرم (صلّی الله علیه و آله) اشاره کردم که می فرماید «خداوند تعالی دوست دارد که هرگاه فردی از شما کاری می کند آن را محکم (و بی‌عیب) انجام دهد.»(1)
محکم کاری در هر تصمیمی اقتضا می کند که عواقب آن تصمیم را بسنجیم و برای آن تدبیر کنیم.
یک تصمیم اقتصادی مهم مثل سهمیه بندی بنزین - آن هم به صورت ناگهانی و پس از 6 سال تعطیلی این طرح و همچنین علی رغم وعده عدم اجرای آن تا پایان سال-، تصمیمی نیست
  عواقب ناشی از بمب اتمی یک مسئله فرعی ، ریزشهای رادیواکتیو حاصل از آزمایش بمبهای اتمی است. در انفجار بمب اتمی مقدار قابل توجهی محصولات شکافت رادیواکتیو پراکنده می‌شوند. این مواد بوسیله باد از یک بخش جهان به نقاط دیگر آن منتقل می‌شوند و بوسیله باران و برف از جو زمین فرو می‌ریزند. بعضی از این مواد رادیواکتیو طول عمر زیادی دارند، لذا بوسیله مواد غذایی گیاهی جذب شده و بوسیله مردم و حیوانات خورده می‌شوند. معلوم شده است که اینگونه مواد رادیوا
هر دقیقه ای که در برنامه ریزی سپری می شود، ده دقیقه از اجرا را ذخیره می کند.
هرچه بیشتر برنامه داشته باشی، بهتر از زمان خود استفاده می کنی.
هر شب قبل خواب کارهایی که باید روز بعد انجام بدی رو بنویسبا نوشتن یک لیست از کارهایی که باید انجام دهی شروع کنید. بهترین زمان برای نوشتن لیست روزانه، شب قبل است تا ذهن ناخودآگاه شما بتواند در حالیکه در خواب هستید روی آن کار کند.

اولویت بندی خیلی مهمه!لیست را براساس اولویت ها سازماندهی کنید.

کارهای مهم رو پ
در صورتی که پست ها، ایموجی ها و کامنت های شما بیش از حد معمول تکراری باشند، زمانی که اینستاگرام متوجه این فعالیتهای تکراری شما بشود، سریعا اقدام به بلاک کردن شما می کند و به شما اجازه پست گذاشتن و کامنت گذاری را نخواهد داد. هیچ کسی به درستی از مدت ماندن در حالت بلاک اطلاعی ندارد.
البته بر اساس گفته های کاربرانی که در این باره دارای تجربیاتی هستند، اگر پیغام Action Blocked از طرف اینستاگرام برای شما ارسال شده باشد، مابین چند ساعت تا حدود چند هفته حا
مشاوره حقوقی خانواده
مشاوره حقوقی خانواده
در ابتدای کارهای حقوقی خانواده یک مشاوره حقوقی خانواده یک پیشنهاد خوب برای حل مسئله خانوادگی به شما ارائه می کند. پیشنهادی که شاید در بیشتر پرونده بهترین نتیجه را در کمترین زمان داشته است،که می توان این پیشنهاد را که سه مرحله دارد به شکل ذیل عنوان کرد.

1- دعوت به ادامه زندگی مشترک:
در ابتدا مساله خانوادگی و خواسته های طرفین بررسی میشود، و طرفین با حق و حقوقشان آشنا می کنیم و از عواقب پرونده و درخوا
به نظرم درباره معنای یک سری از واژگان و آنچه که در جامعه پیاده می‌شود، باید تامل بیشتری بکنیم، مثلا زرنگی که فکر کنم همگی یک مورد برخورد داشتیم یا حاضرجوابی. زمانی که حاضرجوابی به عنوان یک ارزش در جامعه یا خانواده به کودک معرفی شود، فرصت تامل، اندیشه بیشتر و پاسخ مناسب بر اساس تعامل موثر با طرف مقابل از فرد گرفته می‌شود. این‌که در لحظه یک جواب دندان شکن آماده داشته‌باشیم، بدون اندیشه عمیق در آثار و عواقب آن، ارزش نیست...

به غیر از عواقب مالی، مشکلات دیگری نیز وجود خواهد داشت که علاوه بر خسارات مالی بالا موجب صرف زمان زیادی نیز خواهد بود. از عواقب اصلی نداشتن بیمه شخص ثالث عبارتند از:
متوقف شدن توسط پلیس راهنمایی و رانندگی
پلیس راهنمایی و رانندگی در صورت شناسایی خودروی فاقد بیمه شخص ثالث آن را متوقف می‌کند و به پارکینگ انتقال می‌دهد.در این حالت شخص خاطی می‌بایست بیمه‌نامه شخص ثالث دارای اعتبار تهیه کند و علاوه بر پرداخت جریمه دیرکرد بیمه شخص ثالث که به حق

سئو کلاه سیاه چیست؟

سئو کلاه سیاه یعنی نقض قوانین موتورهای جستجو به منظور افزایش سریع رتبه سایت. در واقع برای برآورده شدن نیازها و انتظارات کاربران طراحی نشده‌است، بلکه فقط برای موتورهای جستجو طراحی شده‌است. به صورت رک و پوست کنده سئو کلاه سیاه یعنی فریب موتورهای جستجو برای کسب رتبه سریع در نتایج جستجو.

برای کسب رتبه بهتر در نتایج جستجوی گوگل لازم است از تکنیک‌های سئو کلاه سفید استفاده کنید. همین طور پروسه سئو زمان بر است. برای رسیدن
«با خود میگویم:تو دیوانه ای بیش نیستی،در جستجوی چیزی هستی که در این عالم زمینی هرگز یافت نمی شود»
با سرعت سرسام آوری به دنبال خودم میگردم لا به لای کتاب ها فیلم ها آهنگ ها و هر چیز ساده و مسخره ای که شاید تا قبل از این به چشمم نمی آمد،شاید عواقب صرف کردن زمان زیادی با خودم و این انزوای خود خواسته باشد،حرص و ولعم نسبت به جملات و کلمات و از آن خود کردن آنها روز به روز بیشتر می شود و به همان نسبت از هرگونه زنده بودنی عاری میگردم،از جنب و جوش های اطر
سهمیه بندی بنزین از کی شروع میشود از سایت ایندکس وار دریافت کنید.
بنزین کی سهمیه بندی می‌شود؟
با ‌نظر خودم یا جلسه یاد می‌کند علت بهتری دارد در تبصره 18 بیاید از احیای سهمیه‌ بازداشت بنزین با راه قرار پرداخت خانواده با ‌ جای ماشین راه. تسنیم نوشت از فردا شام ساعت 24 سهمیه بندی نفت اول می اند مدت دیگر که شهر مسعود رمضان آغاز می شود مردم باید ماتم بگیرند چون توانایی تأمین آسان ترین اقلام غذا زمینه نیاز به منظور کی م
افشاگری آقای نقوی حسینی نماینده مجلس شورای اسلامی در امضای fatf توسط وزیر اقتصاد طیب نیا بدون تصویب و اطلاع نمایندگان مجلس با تأئید و حمایت علی لاریجانی و... در برنامه رو در روی سیما به دلیل حجم زیاد فایل جهت مشاهده مصاحبه بسیار جالب و شنیدنی به ویژه در شروع انتخابات 98                                               
                                                                                                                                 https://www.aparat.com/v/r4JDe/%D8%B1%D9%88%D8%AF
تنها بیت کوین باقی می ماند!
به تازگی برایان سالیوان، یکی از مجریان شبکه CNBC درمورد افت قیمت بیت کوین به سطح 6500 دلار صحبت کرد و همچنان معتقد است که بیت کوین، تنها ارز دیجیتال خواهد بود که در طولانی مدت باقی خواهد ماند. وی در یکی از قسمت‌های اخیر برنامه Fast Money اظهار داشت:
اگر قصد خرید و سرمایه‌گذاری بر روی یک ارز دیجیتال را دارید، حتما بیت کوین بخرید چراکه تنها بازمانده‌ دنیای ارزهای دیجیتال خواهد بود!
حال کمی به عقب بر می‌گردیم، در دسامبر سال
متاسفانه ، در جامعه کنونی آمار طلاق فوق العاده رو به افزایش است و برخی آمارها بیانگر آن است که بیش از یک سوم ازدواج ها در تهران به طلاق منجر می شود که عواقب زیانبار بسایری برای فرد و اجتماع به دنبال دارد .
طلاق، عوامل متعددی دارد از جمله بی دقتی و اهمیت قائل نشدن جهت معیارهای انتخاب همسر هنگام ازدواج.اگر ملاک هایی که شرع در مورد انتخاب همسر و آشنایی و خواستگاری بیان نموده و گوشه ای از آن در این اینجا مورد اشاره واقع شده جدی گرفته شود ، طلاقی صو
دانلود دوبله فارسی فیلم ۱۹۷۶ Embryoکیفیت BluRay 720p اضافه شددانلود
بازیگران : Barbara Carrera, Diane Ladd, Lina Raymond, Rock Hudson
کارگردان : Ralph Nelson
محصول : امریکا
سال تولید : ۱۹۷۶
زبان : دوبله فارسی
فرمت : MKV
حجم :۱٫۵GB
نام پارسی فیلم : جنین
خلاصه داستان :”یک بژوهشگر که بر تسریع رشد سلولها زیر تاثیر هورمون ها تحقیق می کند با تسریع متابولیسم جنینی را خارج از رحم برورش می دهد و با عواقب اسف انگیز ان روبرو می شود…
دانلود دوبله فارسی فیلم ۱۹۷۶ Embryoکیفیت BluRay 720p اضافه شددانلود
بازیگران : Barbara Carrera, Diane Ladd, Lina Raymond, Rock Hudson
کارگردان : Ralph Nelson
محصول : امریکا
سال تولید : ۱۹۷۶
زبان : دوبله فارسی
فرمت : MKV
حجم :۱٫۵GB
نام پارسی فیلم : جنین
خلاصه داستان :”یک بژوهشگر که بر تسریع رشد سلولها زیر تاثیر هورمون ها تحقیق می کند با تسریع متابولیسم جنینی را خارج از رحم برورش می دهد و با عواقب اسف انگیز ان روبرو می شود…
برای بکارگیری یک شخص جهت تصدی یک شغل یا منصب از کجا شروع کنیم؟
به نظر می آید هرکجا نیاز بود شخصی استخدام شود یا مسولیتی به وی سپرده شود ، لازم است شرطهای زیر در مورد وی به ترتیب احراز شود تا صلاحیت وی به صورت مشروط مورد تایید قرار گیرد:
1-شخص از سلامت روانی برخوردار باشد. این شرط اگر محقق نشود کل پروسه بکارگیری یا استخدام آن شخص باید کنسل شود ؛ چرا که عواقب آن بسیار پرهزینه و مخاطره آمیز خواهد بود . آزمونهایی در این زمینه وجود دارد که یکی از آنها
صندلی اداری یکتادکور
صندلی اداری یکی از اصلی ترین  زیر گروه های های مبلمان اداری میباشد .به هر میزان که صندلی مورد استفاده پرسنل شما در دفترکار یا شرکت  راحت و یا بعبارتی دیگر ارگونومیک باشند، اما نحوه استفاده صحیح از آن را ندانید،عواقب وحشتناکی  ممکن است برای جسم شما و بخصوص در ناحیه کمر شما بدنبال داشته باشد .بشر سالیان سال با سعی و خطا توانست تا تشخیص دهد چه چیزی برای نشستن او مناسب‌تر است. بعد از آن نیز سال‌ها با مطالعه و همچنین آزمای
صندلی اداری یکتادکور
صندلی اداری یکی از اصلی ترین  زیر گروه های های مبلمان اداری میباشد .به هر میزان که صندلی مورد استفاده پرسنل شما در دفترکار یا شرکت  راحت و یا بعبارتی دیگر ارگونومیک باشند، اما نحوه استفاده صحیح از آن را ندانید،عواقب وحشتناکی  ممکن است برای جسم شما و بخصوص در ناحیه کمر شما بدنبال داشته باشد .بشر سالیان سال با سعی و خطا توانست تا تشخیص دهد چه چیزی برای نشستن او مناسب‌تر است. بعد از آن نیز سال‌ها با مطالعه و همچنین آزمای

نیش هورنت آسیایی تنها در درصد کمی از موارد شدید است. با این وجود ، اغلب باعث علائم شدید می شود. خطر این است که هرکسی که مورد حمله قرار گرفته باشد ، ممکن است واکنش آلرژیک داشته باشد ، بنابراین باید مراقب باشید.
نیش هورنت آسیایی نوعی حشره است که باید با دقت مورد بررسی قرار گیرد. در بیشتر موارد ، عواقب جدی ایجاد نمی کند. با این حال ، می تواند منجر به مرگ شود. در حقیقت ، برخی از مردم از این نیش جان خود را از دست داده اند.
ادامه مطلب
چند نکته:۱.مواد مخدر وشراب اگر چه ممکن است منافعی برای شخص داشته باشد،ولی عواقب وضررهای آن بیشتر است.۲.آرامش موقتی برای فرد دارد،وبعد فرد را گرفتار میسازد.۳.برای اینکه وزن تریاک را بالا ببرند وهمینطور رنگ تریاک را طبیعی _زرد زعفرانی_جلوه دهند،ماده اَسِتات سرب که یک ماده سمی است ،به تریاک اضافه میکنند،۴.باید از مواد مخدر جدید بنام،NPS بشدت پرهیز کرد.۵.مصرف مواد مخدر بر عملکرد اجتماعی،خانوادگی،فردی فرد اثر میگذارد.اقسام مصرف مواد مخدر:۱.ت
ظاهراً کم‌تر از ۱۰ روز تا آخرین مهلت الحاق کامل ایران به‌گروه ویژه‌ی اقدام مالی باقی مانده‌است؛ با این حال، کم‌تر خبری از این قضیه منتشر نمی‌شود: اخبار نوعاً حول برف، ۲۲ بهمن و، البته، دعواهای زرگری متنوع درباره‌ی انتخابات مجلس دور می‌زنند؛ و این یعنی خبرهایی هست.
قاعدتاً جمهوری‌اسلامی در ادامه‌ی مسیری که سال‌هاست آغاز کرده‌است، ناگزیر است پرونده‌ی فَتْف را نیز ببندد؛ هم‌چنان‌که پرونده‌ی ظرفیت هسته‌ای‌اش را بست، و در مورد نق
عدم همراهی کامل با سیاست های کلی نظام، مانند برجام و FATF 
مدیریت پیر و فرتوت 
خلافگویی
وعده های بی عمل 
اهانت به منتقدین
از مهمترین عوامل "نوع انتخاب" و "میزان مشارکت" مردم در دوم اسفند می باشد.
مجلس جدید،با پوست اندازی بسیار خوبی که با اراده مردم انجام داد می تواند در حوزه قانون گذاری و حتی حوزه اجرا سرنوشت ساز باشد! و زاویه ایجاد شده با اهداف اصلی نظام را کمتر نماید.
 حدود یک سال و نیم دیگر، انتخابات رئیس جمهور را در پیش داریم!

قابل توجه افرادیکهعلاقه به انجام لمینیت دندان(روکش بسیار نازک سفید جهت زیبایی) دارند‼️
نگرانی دربارهٔ عواقب شیوع درمان‌های تهاجمی دندان‌پزشکی زیبایی
بیانیه مشترک انجمن‌های تخصصی دندان‌پزشکی بریتانیا در مورد برخی درمان‌های دندان‌پزشکی زیبایی نظیر استفاده از لامینیت
ادامه مطلب

نیاز به دستشویی رفتن کاملاً طبیعی است و به همین دلیل باید به طور مرتب این کار را انجام دهیم. از طرف دیگر ، عادت به نگه داشتن ادرار می تواند عواقب کاملاً جدی برای بدن ما داشته باشد. بخوانید تا بفهمید چرا. رهایی از ادرار، راه بدن ما برای از بین بردن کالاهای اضافی و ضایعات مورد نیاز بدن است. با این وجود بسیاری از افراد عادت بدی دارند که پوست خود را نگیرند و این می تواند عواقب جدی داشته باشد. این احتباس به نوبه خود می تواند عفونت شدید ادراری
صندلی اداری یکتادکور
صندلی اداری یکی از اصلی ترین  زیر گروه های های مبلمان اداری میباشد .به هر میزان که صندلی مورد استفاده پرسنل شما در دفترکار یا شرکت  راحت و یا بعبارتی دیگر ارگونومیک باشند، اما نحوه استفاده صحیح از آن را ندانید،عواقب وحشتناکی  ممکن است برای جسم شما و بخصوص در ناحیه کمر شما بدنبال داشته باشد .بشر سالیان سال با سعی و خطا توانست تا تشخیص دهد چه چیزی برای نشستن او مناسب‌تر است. بعد از آن نیز سال‌ها با مطالعه و همچنین آزمایش
صندلی اداری یکتادکور
صندلی اداری یکی از اصلی ترین  زیر گروه های های مبلمان اداری میباشد .به هر میزان که صندلی مورد استفاده پرسنل شما در دفترکار یا شرکت  راحت و یا بعبارتی دیگر ارگونومیک باشند، اما نحوه استفاده صحیح از آن را ندانید،عواقب وحشتناکی  ممکن است برای جسم شما و بخصوص در ناحیه کمر شما بدنبال داشته باشد .بشر سالیان سال با سعی و خطا توانست تا تشخیص دهد چه چیزی برای نشستن او مناسب‌تر است. بعد از آن نیز سال‌ها با مطالعه و همچنین آزمایش
به نام خدا به یاد خدا وانشالله برای خدا
همانطور که مستحضر هستید انقلاب اسلامی ما از ابتدای پیروزی خود با مشکلات بزرگی دست وپنجه نرم کرده است   مشکلاتی از جنس حمله نظامی، ترور، کودتا و....اما اینروزها بعد از گذشت چهل سال از پیروزی انقلاب برای کسانی که با چشمانی باز به این انقلاب نگاه می‌کنند پرواضح است که ویروسی به جان بدن انقلاب افتاده وازدرون به دنبال نابودی آن است ویروسی به نام تفکر غربزده، تفکر واداده که یا از روی بی غیرتی به ملت وانقلاب
ظاهراً کم‌تر از ۱۰ روز تا آخرین مهلت الحاق کامل ایران به‌گروه ویژه‌ی اقدام مالی باقی مانده‌است؛ با این حال، کم‌تر خبری از این قضیه منتشر نمی‌شود: اخبار نوعاً حول برف، ۲۲ بهمن و، البته، دعواهای زرگری متنوع درباره‌ی انتخابات مجلس دور می‌زنند؛ و این یعنی خبرهایی هست.
قاعدتاً جمهوری‌اسلامی در ادامه‌ی مسیری که سال‌هاست آغاز کرده‌است، ناگزیر است پرونده‌ی فَتْف را نیز ببندد؛ هم‌چنان‌که پرونده‌ی ظرفیت هسته‌ای‌اش را بست، و در مورد نق
آسوده بخواب کوروش، آسوده بخواب آتئیست، آسوده بمیر مسئولی که نمیتونی حتی FATF رو تلفظ کنی. بمیر که تروریست واقعی را زدند! کسی که قلب‌های ما را ترور کرده بود‌ زدند.
به من بگو پرچم آمریکا را آتش نزنم، به من بگو صلح طلب باشم، تو سینمای دفاع مقدس را تحلیل کن به سینمای خشونت و جنگ.
برایم از قبرستان بگو، از پول‌هایی که خانواده‌های شهید گرفته‌اند، اعتراض کن به شهید گمنامی که اندازه یک بالشت حجم دارد و قرار است مهمان دانشگاهت شود.
بگو باز هم بگو، از گ
 ​
 پنج راهکار برای مدیریت دعوای زناشویی
 ۳ ویتامینی که برای لاغری معجزه می‌کند
 نکات کاربردی برای بهبود روابط میان زوجین
 هوای مغزتان را داشته باشید
درمان آسیب نخاعی با داروی سکته مغزی
 ساخت حسگر خودترمیم برای نظارت بر سلامت
 شناسایی نحوه بروز آسیب مغزی در اثر پرتودرمانی
 پرواز موفقیت آمیز هلیکوپتر بدون خلبان
 ۴۰ سال تلاش برای وحدت حوزه و دانشگاه
 دانشگاه خوارزمی پیشگام در حوزه مهارت افزایی
 بودجه سال ۱۳۹۹ و سهم ناچیز فرهنگ
 کتاب در
سلام.
بعضی وقتها فکر میکنم باید چکار کرد بعضی وقتها ادم تو دو راهی گیر میکنه؟
باید خودت را انتخاب کنی یا بقیه؟
اگر خودم را انتخاب کنم تا اخر عمر از خودم گله مندم و ناراحت که خودخواهی کردی و اگر بقیه را اتخاب کنم ، نمی دونم تا کی باید عواقب و حرص تصمیمات اونا را بخورم.
دلم می خواهد کسی بود که می تونستم مامانم را بدون نگرانی بهش بسپارم و برم جایی که تا اخر عمر کسی نباشه. 
فقط خودم و خودم
بین یک عالمه غریبه که لازم نیست حرص ناراحتی و مشکلات و انتخاب

مقدمه:
فرافکنی یا برون فکنی در کل به عملی گفته میشود با رعایت مواردی و تمرینات بسیار میتوانیم روح خودمونو از جسممون خارج کنیم و کاملا بر این عمل اشراف داشته باشیم...
(لطفا اگر ناراحتی قلبی دارید یا از هر چیز ساده ای وحشت میکنید سراغ اینکار نروید و سایت هیس فقط توضیحات لازم را داده است و عواقب ان بر عهده خودتان خواهد بود...)
ادامه مطلب
طبق گزارشات وزارت نیرو، با شیوع کرونا و متعاقب آن مراقبت های شخصی و بهداشتی، مصرف آب تا 40 درصد افزایش یافته است. این در حالی است که کشور ما با بحران جدی آب مواجه است و این افزایش مصرف می تواند عواقب بدی را به همراه داشته باشد. تابستان نزدیک است و اگر مصرف به همین رویه ادامه یابد در تابستان ممکن است با قطعی های پی‌درپی آب مواجه شویم. از طرفی نمی توان انتظار داشت که مردم به خاطر صرفه جویی در مصرف آب از مراقبت و شستشو در برابرکرونا صرف نظر کنند.
ام
این روز ها تقریبا همه چیز بهم ریخته ... من و ذهنم از همه بهم ریخته تر ... نمیدانم چه شد اما چشم باز کردم دیدم حالم حال خوبی نیست عصبیم با آدم ها دعوا میکنم به عواقب حرف ها و کارهایم فکر نمیکنم و تصمیمات هیجانی میگیرم و به دنبالش رفاقت هایم را خراب میکنم ... هی به گذشته فکر میکنم و دنبال گذشته میدوم واز من الآنم فرار میکنم و پسش میزنم و این شکلی حال امروزهایم  را خراب میکنم ‌.. خلاصه این روزا همش در حال خراب کردنم و دریغ از یک «ساختن»...

پینوشت : چند و
ویروس کرونا (Covid-19) " همه گیر " شد ؟تاکنون سازمان بهداشت جهانی هنوز یک بیماری " همه گیر " را در نظر نگرفته است. در اواخر ژانویه ، WHO سطح هشدار همه گیر را به " اضطراری بین المللی " رسانده بود . سیلوی بریاند، رئیس سرویس آماده برای مقابله با خطر ابتلا به بیماری در جهان از WHO، گفت: " امروز، ما در حالت بیماری همه گیر نیست » اما تنها در مراحل ارائه می دهد بسیاری شیوع بیماری .همانطور که توسط متخصصان توضیح داده شده است ، " اورژانس بین المللی " به معنای بیماری " ج
توی این ایامی که ادم ِهم روحیه کم پیدا میشه برای صحبت , و یه جورایی تو رو لال میکنن اینقدر که حرف زدن باهاشون عواقب داره که تو کاملا خواسته و الگوریتمیک سکوت رو انتخاب میکنی,  تصمیم گرفتم بیام اینجا بنویسم .از ترس اینکه نکنه حرف زدن یادم بره !!!
اینایی هست این روزا که کرونا اومده میگن سعی کنید رابطه هاتون رو حفظ کنین و از اینجور حرفا... اینا فازشون چیه؟
اگر از قبل از کرونا ارتباطی نبوده باشه چی؟  اگر هم کلام و هم روحیه نبوده باشه چی؟ چی رو حفظ کن
اکثر زوجین در طول زندگی مشترکشان حداقل یک بار به طلاق فکر کرده اند. برای زوج های زیادی طلاق یک تهدید دائمی است و برای برخی تنها امید است. جدا از اینکه شما از فکر کردن به طلاق خودداری می کنید و یا هر روز در حال فکر کردن به آن هستید، چند مورد از مشکلات پس از طلاق را برایتان لیست کرده ایم.
البته اگر شریک یکی از موارد زیر باشد، طلاق موجه می باشد:

مشکلات زناشویی
مشکلات اخلاقی
اعتیاد
به عبارت دیگر، اگر به شما خیانت شود، کتک بزند، اعتیاد به مواد مخدر د
علت بی توجهی پسر به دختر می تواند موارد بسیار زیادی باشد چون همیشه اتفاقات عجیب و غریب در روابط رخ میدهد. دو نفری که با هم خوب بودند به یک باره تغییر رفتار می دهند و یا حتی رابطه بین آنها تمام می شود پس دلیلی برای علت بی محلی پسران نسبت به دختر خانم ها باید وجود داشته باشد. قبلا در دیگر مطلب سایت ویکی روان در مورد عواقب بی توجهی مردان به خانم ها اشاره کردیم حالا در این مطلب قصد بررسی علت دوری پسر از دختر را از دید روانشناسی داریم.
منبع مقاله
در جنگ‎های داخلی اسپانیا ژنرال فرانکو دیکتاتور، در چهار محور به سمت مرکز شهر حرکت کرد و به موازات این چهار ستون نظامی، ستون دیگری، تحت عنوان ستون پنجم برای انجام مأموریت‎های تخریب، جاسوسی، ترور ـ انفجار و ... به داخل شهر روانه کرد. این اصطلاح بعدها به عنوان نیروهای نفوذی بیگانه در خاک خودی اطلاق گردید./ اندیشه قم
به نیروهای نفوذی میگن ستون پنجم، یعنی طبعا کسی که آمار و اطلاعات کشور رو به دشمن میده، حالا اینای که به دنبال قانونی کردن "دادن اط
متاسفانه ، در جامعه کنونی آمار طلاق فوق العاده رو به افزایش است و برخی آمارها بیانگر آن است که بیش از یک سوم ازدواج ها در تهران به طلاق منجر می شود که عواقب زیانبار بسایری برای فرد و اجتماع به دنبال دارد .
طلاق، عوامل متعددی دارد از جمله بی دقتی و اهمیت قائل نشدن جهت معیارهای انتخاب همسر هنگام ازدواج.اگر ملاک هایی که شرع در مورد انتخاب همسر و آشنایی و خواستگاری بیان نموده و گوشه ای از آن در این اینجا مورد اشاره واقع شده جدی گرفته شود ، طلاقی صو
نظر دانشمندان در خصوص خاصیت بی اثر بودن گاز هلیوم
دانشمندان تازگی ها به این نتیجه رسیده اند که هلیوم آنچنان که قبلا می پنداشتند هم نمی تواند جز گازهای بی اثر دسته بندی شود. با کشف کریستال هایی که از هلیوم تشکیل شده اند ثابت شد که مادامی که هلیوم الکترون های خود را با عناصر دیگر به اشتراک نگذارد، می تواند با اتم های دیگر ترکیب شود. به زبان دیگر باید گفت که هلیوم با اتم های دیگر ترکیب می شود، ولی به پیوند شیمیایی در انجام این فرآیند تن نخواهند د
قدم اول تهذیب
شما عالم دیگری هم دارید ،معادوقیامتی نیزبرای شماهست (مثل
موجودات که عودورجعت ندارند،نمی باشید) چراعبرت نمی گیرید؟چرابیدارنمی
شوید؟چرااینقدرآسوده به غیبت وبدگویی نسبت به براردران مسلمان خودمی
پردازید،ویااستماع می کنید؟هیچ میدانیداین زبانی که برای غیبت درازمی شوددرقیامت
زیرپای دیگران کوبیده می شود؟آیاخبرداریدکه الغیبه ادام کلاب النارهیچ فکرکرده
ایدکه این اختلافات ،عداوتها،حسدها ،بدبینیها ،خودخواهیها وغروروتکبرچ
.... نظریه دیگر کاهش گیرنده های عصبی در طول زمان است که در حافظه و یادگیری نقش اساسی دارد که ظاهرا این تغییرات برای یادآوری حافظه نقش اساسی دارد البته سن هم در یاد آری حافظه نقش زیادی دارد . وقتی به چیزی توجه می کنیم و یا عمیقا با آن درگیر  می شویم اطلاعاتی که معنی دار هستند به قوی ترین شکل ممکن ذخیره می شوند مشکلات سلامتی و جسمی که با افزایش سن بیشتر می شوند بر دقت نظر انسان تاثیر گذاشته و بر حافظه اثر می گذارند ....
ادامه مطلب

در جریان فاجعه چرنوبیل یک اپراتور یک دکمه را فشار نداد و از فاجعه جهانی جلوگیری کرد هر چند عواقب حادثه و انفجار راکتور چرنوبیل هنوز هم بر جان مردم و آن جغرافیا نشسته. ( متاسفانه اسم اپراتور را به خاطر ندارم)
در حادثه سقوط هواپیما چه کسی پشت دکمه های پدافند سپاه نشسته بود؟و آن لحظه که هواپیما اوج می گرفت به چه فکر می کرد؟

مرکز مشاوره منطقه ۳ تهران یکی از مراکزی است که می تواند شما در بهبود روابط خانوادگیتان یاری دهد.
اختلاف میان پدر بزرگ و مادر بزرگ با والدیناختلاف میان برادر و خواهربهبود روابط جوانان با خانواده هاحل اختلالات کودکان و نوجوانانبهبود روابط جنسی زناشوییارتقاء روابط میان زوجیندر برخی خانواده ها عدم تامین مسائل عاطفی زوجین سبب کاهش صمیمیت میان آنان شده و در نهایت عواقب زیادی دارد.
منبع: مشاوره خانواده-مرکز مشاوره منطقه ۳ تهران 
مرکز مشاوره منطقه ۳ تهران یکی از مراکزی است که می تواند شما در بهبود روابط خانوادگیتان یاری دهد.
اختلاف میان پدر بزرگ و مادر بزرگ با والدیناختلاف میان برادر و خواهربهبود روابط جوانان با خانواده هاحل اختلالات کودکان و نوجوانانبهبود روابط جنسی زناشوییارتقاء روابط میان زوجیندر برخی خانواده ها عدم تامین مسائل عاطفی زوجین سبب کاهش صمیمیت میان آنان شده و در نهایت عواقب زیادی دارد.
منبع: مشاوره خانواده-مرکز مشاوره منطقه ۳ تهران 
 نگاه مکعبی یا شش جهتی یک اصطلاح است.
یعنی آدم هر عملی را که می‌خواهد انجام بدهد، از چند جهت به آن نگاه کند.
ما آدم‌ها معمولا از همان یک جهتی که اول به ذهنمان میاید، کاری را انجام می‌دهیم یا نمی‌دهیم.
ولی در نگاه مکعبی سعی می‌کنیم از چند زاویه‌ی دیگر هم به قضیه نگاه کنیم.
مثلا دوست دارم فلان چیز را به دوستم بگویم.
نگاه مکعبی می‌گوید: اثراتش را هم بررسی کن!
اگر بگویی، اثراتش و عواقب آن چیست؟
شاد می‌کند یا ناراحت؟
یا مثلا رفتار یکی ناراحتم می
زندگی آرام باوجود همسر بداخلاق تندخویی و عصبانیت شوهر موجب آشفتگی روابط می شود. با تدبیر و شکیبایی و بدست آوردن بینش بیشتر نسبت به عواقب عصبانیت می توان در روحیات همسر تاثیر گذار بود.خشم و عصبانت در روابط زن و شوهر، آزار دهنده و آسیب رساننده است و آزردگی هر دو طرف را به همراه دارد. گاهی بعضی از خانم ها از برخورد شوهر عصبانی، ناراحت و
ادامه مطلب
در سراسر جهان، کاندوم‌های مردانه یکی از بهترین و البته ارزان قیمت‌ترین روش‌های پیشگیری از بارداری محسوب می‌شوند. شما می‌توانید از هر داروخانه محلی یا آنلاینی کاندوم سفارش بدهید و از بارداری و بیماری‌ها و عفونت‌های قابل انتقال از طریق روابط جنسی، پیشگیری کنید. اما کاندوم‌ها تنها تا زمانی سودمند و کاربردی هستند که پاره نشوند! در این مقاله قصد داریم چند دلیل پاره شدن کاندوم مردانه و نشانه‌های پاره شدن کاندوم را به شما معرفی کنیم.
متاسف

آبسه های کلیوی در اثر عفونت های ادراری که در مثانه شروع می شوند ، ایجاد می شوند و سپس به کلیه ها و نواحی اطراف آنها گسترش می یابد. برای یادگیری بیشتر بخوانید!
آبسه های کلیوی تجمع چرک در اطراف یک یا هر دو کلیه است. آنها عموماً نتیجه پارگی آبسه حاد قشر مغزی هستند. متأسفانه آبسه های کلیوی میزان مرگ و میر بالایی دارند زیرا تشخیص آنها دشوار است.
آنها در سن متوسط ​​46 سالگی بروز می کنند و 80٪ موارد بر زنان تأثیر می گذارد. اگرچه در کودکان نادر هستند
تصورکنیدکلی یارانه به تولیدکننده پرداخت شوددرکنارش دستمزدوحقوق عادلانه نباشد.دریک طرف تولیدکننده ودرطرف دیگرمصرف کننده وجودداردکه اگردرگذشته قدرت خریدده قلم کالای اساسی راداشت حالاقدرت خریدیک قلم کالای اساسی رادارد.طبیعی هست که انبارتولیدکننده وحتی گمرک پرمیشودوحتی کالافاسدوازرده خارج میشودوبه زبان بهتردرسال1398شمسی خودرویی که ازرده خارج وآلاینده هست درخیابان هاترددکندوهمه بعلت سهل انگاری بیش ازحدناظرین بابوی بدهواوزیان حاصل ا
راهکارهای مؤثر و تاثیر گذار برای حفظ غرور مردانه
بدون تردید، از جمله خصوصیات لاینفک موجود در شخصیت مردان، غرور مردانه محسوب می شود. به طور کلی، مردان در مقایسه با زنان، غرور و اقتدار را به میزان بیشتری در کانون توجهات خود قرار می دهند. از سوی دیگر، خدشه وارد شدن به غرور مردانه، از جمله خط قرمزها و مرزهای یک زندگی مشترک به شمار می رود. چرا که زیر سوال رفتن بزرگی و اقتدار مرد به ویژه در زندگی مشترک می تواند عواقب سنگینی مانند متزلزل شدن پایه  ه
میتوان گفت که بازار بورس تهران از هیجان منفی خالی شده میتواند ادامه راه خود را با منطق بیشتری طی کند. دیروز ارزش معاملات مجددا به محدوده 2500 میلیارد تومان رسید که قابل قبول بود. وضعیت شاخص کل و شاخص هم وزن نیز در روزهای گذشته بیان شده و نیازی به تکرار مکررات نیست. دوستان میتوانند با مراجعه به مطالب روزهای گذشته، از وضعیت کلی این شاخص ها مطلع شوند. گزارش های ششماهه شرکت ها نیز منتشر شد که به غیر از گروه خودروسازی، بقیه گروه ها گزارش های قابل قبو
هادی چیت‌ساز

حضرت امام(ره) در منشور روحانیت، علاوه بر تخصص در فقه و اصول و سایر علوم حوزوی، شرایط دیگری را برای مجتهد می شمارند که عبارتند از:
۱.  احاطه به مسائل زمان خود
۲.  تخصص در مسائل سیاسی و اظهار نظر سنجیده
۳.  آشنایى به روش برخورد با حیلهها و تزویرهاى فرهنگ حاکم بر جهان،
۴.  داشتن بصیرت و دید اقتصادى،
۵.  اطلاع از کیفیت برخورد با اقتصاد حاکم بر جهان،
۶.  شناخت سیاستها و حتى سیاسیون و فرمولهاى دیکتهشده آنان؛
۷.  درک موقعیت و نقاط قوّت و
مزیت داشتن آنتی ویروس اورجینال مستقیما
به عواقب نداشتن آن مرتبط می شود. فضای اینترنت به هیچ وجه امن نیست و حتی
بسیاری از کاربران حرفه ای تکنولوژی نیز با دانلود بدافزارها قربانی آن ها
می شوند و با یک بار اتصال به اینترنت، اطلاعات هویتی آن ها به سرقت می
رود. دانستن تنها برخی از عواقب عدم استفاده از آنتی ویروس کافی است تا
افراد به مزیت داشتن آنتی ویروس پی ببرند.

مزیت داشتن آنتی ویروس اورجینال
حفاظت در مقابل ویروس ها
ویروس
ها شاخص ترین مهاج
آفتاب نیوز: دایان فاینشتاین ، عضو دموکرات کمیته دادگستری سنای ایالات متحده ، یادداشتی را نوشت که خواستار برگزاری همایش بین مقامات تهران و واشنگتن در سطح کابینه برای کاهش اختلافات و تمرکز بر روی مبارزه با تاجی ویروس است.
وی با اشاره به اینکه ایجاد چنین کنفرانسی می تواند زمینه ساز توافق بیشتر باشد ، نوشت: “ایالات متحده و ایران به یک برنامه صلح برای تاج ویروس احتیاج دارند.”
فاینشتاین با هشدار درباره عواقب بیماری همه گیر کورونویروس ، پیشنهاد
مادر/پدر اگر تو دوران کودکی نتونه به اندازه کافی به بچه محبت کنه، اگر نتونه باهاش حقیقتا دوست باشه طوری که کودک این دوست بودن و کاملا احساس کنه! و حس نکنه یه نفر هست ک مدام زیر نظرش داره که با هر خطا تنبیه یا سرزنشش کنه... تو نوجوانی و جوانی کلا بزرگسالی نباید و نمیتونه ادعای دوست بودن با فرزندش و داشته باشه! چون نتونسته به فرزندش امنیت لازم و بده و بچه یه جایی یاد گرفته که پنهانکاری کنه! یاد گرفته اگر مامان/بابا بفهمه عواقب خوبی نداره پس این مان

نوشابه
کارکنان بازنشسته کارخانه نوشابه سازی گرگان می‏توانند
برای دریافت نوشابه‏ های خود، به اداره کارگزینی این شرکت مراجعه کنند. ریس انجمن
بازنشستگان نوشابه سازی گرگان با اعلام این خبر مژده داد که بازنشستگان این شرکت
می ‏توانند به جای حق سنوات خود، بیایند نوشابه بگیرند! وی، بازکردن نوشابه برای
هم، مبتلاشدن به مرض قند و خراب شدن دندانها را از مزایای این طرح برشمرد و افزود:
در حال رایزنی با مسئولان هستیم تا برای همکارانی که دندان مصنوع

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها